Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Garage48 rääkis öko-innovatsioonist

Eestis Euroopa Liidu Nõukogu Eesistumise programmi raames toimub ringmajandusele ja öko-innovatsioonile suunatud Garage48 arendusnädalavahetus.

Sel nädalavahetusel toimub Tallinnas Spring HUB-s Garage48 arendusnädalavahetus, kuhu on kokku kogunenud vägagi rahvusvahelise seltskond, alates Kõrgõštanist ja Gruusiast kuni Brasiiliani. 

Hackathonil on oma säästva tuleviku ja arengu projekte arendamas üle 100 osaleja erinevate rollide esindajaid: arendajad, disainerid, turundajad, projektijuhid, visionäärid, kuid ka keskkonna- ja ringmajanduse spetsialistid, kes kõik soovivad innoveerida tänapäeva lineaarset majandusmudelit ringmajaduse printsiipe kohandades.

Postimees teeb ürituselt pühapäeval, 8. oktoobril kell 17:30 veebi otseülekande, kus saab näha, millised projektid osutuvad parimate hulka.

Garage48 Circular Economy 2017 on klassikaline 48-tunnine ideest-prototüübini üritus, milllele seekordse programmi raames eelnes ka mitmeid eelüritusi nii start-up kogukonnale kui ka avalikule sektorile - et avardada ringmajanduse mõistet ja tuua see hackathoni osalejatele lähemale . 

Üritus on korraldatud koostöös Eesti Keskkonnaministeeriumiga, üritust rahastavad Keskkonninvesteeringute Keskus ja Euroopa Regionaalarengu Fond.

Tagasi üles
Back