Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
OTSE POSTIMEHEST ⟩ Valitsus on agoonias, Isamaa plaanib umbusaldamist ja kuluaarides sosistatakse uuest koalitsioonist (24) Jevgeni Ossinovski (Sotsiaaldemokraatlik Erakond) leidis Postimehe otsesaates, et tänases kriitilises olukorras on riigikogus tõstatunud ka uue valitsuse moodustamise teema. «Samas ma usun, et praegune valitsus töötab edasi. Omaette küsimus on muidugi selles, kas see on halb või hea,» märkis ta. Urmas Reinsalu (Isamaa) leidis, et tema silmad pole veel sellist riigijuhtimist näinud. «See on valitsusele poliitiline agoonia,» sõnas ta ja lisas, et erakond Isamaa plaanib valitsuse umbusaldamist.

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
OTSE POSTIMEHEST ⟩ EHRLi juht Maidla: toitlustussektori toetuseta jätmine on solvav, ärritav ja ülekohtune (2) Eesti Hotellide ja Restoranide Liidu (EHRL) tegevjuht Killu Maidla nentis Postimehe otsesaates, et toitlustussektori ettevõtjaid ärritas kõvasti, kui kuuldi minister Andres Sutti suust, et piiranguid ei ole ja seetõttu ka toetust sektorile ei tule. «See mõjub tegelikult väga solvavalt ja isegi ärritavalt, sest me ju teame, kuidas n-ö mittepiirangud on meie äri mõjutanud,» avaldas ta nördimust.
Liis Narusk: miks ma pean maksma iga investeeritud euro eest 53 protsenti riigile (17) Hiljuti selgus, et Eesti on arenevate start-up-ökosüsteemide hulgas tõusnud maailmas kõrgele kuuendale kohale, kerkides viimase aastaga kaheksa koha võrra. Kuidas tunneb end selles ökosüsteemis, kus iga investeeritud euro pealt tuleb 53 senti riigile maksta, koroona kiirtestide sertifitseerimisteenust pakkuv iduettevõte Certific, rääkis ettevõtte kaasasutaja ja tegevjuht Liis Narusk.
Tagasi üles
Back