Kuidas ennast ebameeldivate terviseprobleemide eest kaitsta? Kõik teavad, mida tähendab tervislik eluviis ja meil kõigil tuleb ette hetki, kus me ei tee tervislikke valikuid. Igapäevaseid toimetusi tehes ei pööra me sageli tähelepanu sellele, et võtame iseenda jaoks liiga vähe aega ja kipume üle pingutama. Selle tulemusena oleme ühel hetkel olukorras, kus tervis sunnib hoogu maha võtma ja iseenda eest hoolitsema. Paremal juhul lõpeb see kerge külmetusega, halvemal juhul raske haigusega.

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
Milleks täiendav tervisekindlustus tööandjalt, kui riiklik tervisekindlustus on tagatud? Tööandja tervisekindlustus on saamas oluliseks osaks tööandja pakutavas motivatsioonipaketis. Kuigi Eestis tagab ravikindlustuse riik, siis pikkade eriarstijärjekordade tõttu on paljudele inimestele töökoha otsimisel oluliseks lisandväärtuseks tööandja pakutav täiendav tervisekindlustus. See võimaldab pääseda kiiremini arsti vastuvõtule ning saada tasulisi raviteenuseid, mida haigekassa hüvitab vaid osaliselt või üldse mitte.
Mida sisaldab üle maailma tööturul kõrgeima hinnangu saanud sotsiaalpakett? Tervise ja heaolu teema on olnud fookuses aastaid, aga eriti teravalt kerkis see esile koroonakriisi ajal. Hooliva tööandja jaoks on töötajate tervis ja töövõime väga tähtsad. Järjest suurem hulk ettevõtteid on mõistnud, et parimaks võimaluseks tõsta töötajate rahulolu, toetada nende töövõimet ja vähendada haiguspäevade arvu, on töötajate ravikindlustus. Seda väärtustavad ka töötajad – tööandja tasutud ravikindlustus on üle maailma tööturul kõrgeima hinnangu saanud sotsiaalpaketi osa.
Just need 5 õnnetusjuhtumit on kodudes kõige sagedasemad – kas ja kuidas on neid võimalik vältida? Ei ole saladus, et kõige suuremat kahju võivad teie kodusele varale põhjustada tuli, vesi, erinevad loodusõnnetused, vargad ning naabrid. Kuigi tänu nutikatele süsteemidele ja ehituslahendustele on meie kodud muutunud aastatega palju turvalisemaks, varitsevad õnnetused meid teinekord seal, kus neid kuidagi ei oskaks oodata. PZU varakahjude grupi juht Marge Habakukk toob välja Eesti kõige sagedasemad kodujuhtumid ning mõned näited sellest, et ka kõige hoolsamal ja ettevaatlikumal koduomanikul võib juhtuda õnnetusi!
Tagasi üles
Back