Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
Kuidas tehakse maailma parimat kohvi Coffee People’it teab ilmselt iga head kohvi armastav eestlane. Tallinna külje all asuvas kohviröstlas on ühendatud eetiline ja kvaliteetne tootmine, seal sündiv kohv on keskkonna-sõbralikult röstitud ning selle kasvatanud kohvifarmerid õiglaselt tasustatud. Nagu kohviinimeste nimigi ütleb, on ettevõte seadnud esikohale inimesed, kes on kohviga seotud – farmerid, röstijad ning ka kohvijoojad – jagades valmistajatele tehtud töö eest väärilist tunnustust ning võimaldades kohviarmastajatel saada tõeliselt head kohvi.

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
Valus tõde: lojaalsus puudub Silicon Valleys täielikult (4) «Nii odav!!» lipsab imestushüüe iseenesest üle huulte. Ainult seitse ja pool dollarit, lisaks joogid tasuta. Nii palju, õigemini vähe, maksab soe lõuna Silicon Valley südames firma ServiceNow esimese korruse sööklas. Isegi McDonald’si eine maksab sealsete autoteede ääres rohkem – ligi üheksa dollarit. «Eks see ole subsideeritud,» oletab Ain Indermitte (49), kes on lõppenud suvest saati, pärast rohkem kui pooleteise kümnendi pikkust karjääri Silicon Valleys, ServiceNow’ palgal.
Soome kultusbränd särab taas Viis aastat tagasi juhtus Soomes väga inetu lugu, mida sealsed äriringkonnad ilmselt kunagi meenutada ei taha. Põhjanaabrite rahvuslik lennufirma Finnair oli mitmed rahvusvaheliste liinide lennukid värvinud Soome värvide ja sümbolitega nagu «vihased linnud», Muumioru tegelased jne. Üks lennuk värviti Marimekko kangamustriga, mis kujutas metsa. Ühtäkki selgus, et Soome disaineri Kristina Isola 2007. aastal Marimekko jaoks loodud muster osutust plagiaadiks, mis oli kopeeritud Ukraina nõukogudeaegse kunstniku Maria Primatšenko taieselt.
Tagasi üles
Back