Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
Donald Rumsfeld: diktaatorid kasutavad kohtumisi selleks, et rõhutada kohalviibijate alluvust, enda domineerimist nende üle «Postimehe raamatu» sarjas on ilmunud maailma ühe lennukaima tippjuhi Donald Rumsfeldi sadu sisukaid, vaimukaid ja kohati humoristlikke mõtteteri sisaldav raamat «Rumsfeldi reeglid». Donald Rumsfeld on Ameerika Ühendriikide poliitik, valitsusametnik ja ärimees. Ainus kahekordne kaitseminister USA ajaloos oli neli ametiaega Kongressi esindajatekoja liige, teenis nelja presidendi tippmeeskonnas ja juhtis kaht Fortune 500 nimekirja kuuluvat firmat. Loe raamatust katkendit koosolekute pidamisest.
STOP! ⟩ Vale inimene võib viia terve firma pankrotti. Kuidas? (1) Äsja ilmunud raamat «Kuidas värvata ja hoida parimaid inimesi?» räägib värbamise ja personalitöö parimatest lahendustest. «Raamat räägib kõigest sellest, mida on õpetanud mulle rohkem kui 7000 isiklikult läbi viidud töövestlust ning 250 erinevat värvatud ametikohta,» ütleb värbamisekspert Ketlin Kasak. Loe raamatust katkendit, kus on juttu valede inimeste värbamisest ja sellega seonduvatest riskidest.
Koolitaja Alar Ojastu: paljud juhid ise ei käitu oma sõnade järgi. Nad ei julge tunnistada, et on inimesed Alar Ojastu raamat «Ratsionaalne emotsionaalsus» räägib tugevatest tulemustest, mis on saavutatud pehmete tegudega. Alar on suurte kogemustega koolitaja, kes on nõustanud sadu organisatsioone nii Eestis, mujal Euroopas kui ka Aasias ja Venemaal. Põhjus, miks teda ikka ja jälle esinema või koolitama kutsutakse, on alati sama: soov tõsta inimeste sisemist motivatsiooni, et suurendada omakorda kliendirahulolu, kasumlikkust, parandada koostööd ja vähendada tööjõu voolavust.

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
Tagasi üles
Back