Skip to footer
Päevatoimetaja:
Kaja Koovit
Saada vihje

Eesti Interneti Sihtasutust hakkab juhtima Heiki Sibul

Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Toimetaja: Adele Pao
Heiki Sibul

Alates tänasest hakkab Eesti Interneti Sihtasutust (EIS) juhtima endine riigikogu kantselei direktor Heiki Sibul. EISi nõukogu esimehe Marika Priske sõnul on Sibul väga kogenud juht, kelle eestvõtmisel alustas Eesti esimese riigina maailmas e-hääletuse läbiviimist.

Sibula ametipalk hakkab olema 3500 eurot kuus.

Sibul on kaua aega töötanud riigikogu kantselei direktorina ja alates 2000. aastast juhtis ta vabariigi valimiskomisjoni tööd. Sibul on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteadusteaduskonna, ta on reservohvitser ja pälvinud presidendilt Valgetähe IV klassi teenetemärgi.

EIS juhatus on kaheliikmeline, juhatuse liikmena jätkab Jaanus Tehver.
 

Kommentaarid

Märksõnad

Tagasi üles