2. Palu oma ülemustel või kolleegidel soovitada eelnevalt inimesi, kellega suhelda või keda nad tunnevad.
3. Proovi kindlasti sõbruneda oma pinginaabritega ehk inimestega oma paremal ja vasakul käel, uurides kõlanud ettekannete meeldivuse kohta! Ja ära eelista kohta oma vanade tuttavate või töökaaslaste kõrval.
4. Kasuta võimalust ja külasta erinevaid töötubasid ja esitlusi ning kuula kõiki ettekandeid. Mida rohkem ringi käid, seda rohkem uusi kontakte leiad.
5. Lepi erinevateks lõunavaheaegadeks kokku kohtumised eri inimestega või palu luba istuda võõra inimesega ühte lauda! Kui teid on oma organisatsioonist mitmeid, kasutage võimalust ja valige lõunatamiseks erinevad lauad ja seltskonnad.
6. Esita kõnelejatele küsimusi! Kui sul on asjalikud küsimused, jääd meelde ka teistele konverentsilistele, kes võivad huvituda hiljem sinuga tutvumisest.
7. Tutvusta oma tuttavaid üksteisele. Nii arvavad nad, et peaksid ka sind oma tuttavatele tutvustama.
8. Jaga ja kogu visiitkaarte. Isegi kui arvad, et sa pole «keegi», on iga kontakt siiski oluline!
9. Püüa kõiki uusi ja meeldivaid tutvusi edasi arendada tänuliku e-kirjaga, mille saadad pärast konverentsi.
10. Ära jää ootama, et keegi sulle koostööpakkumisi teeks, vaid mõtle need välja ise ja esita kas konverentsil või pärast seda. Iga koostöö ei pruugi olla kohe rahaliselt tasuv, kuid suhete loomine ongi esialgu vaid investeering.
11. Pea sõna ja saada oma uutele tuttavatele lubatud materjale ja linke, mida olid neile vestlustes lubanud.
12. Külasta oma uusi tuttavaid ka hiljem, kui nende linna satud.
Muidugi tasuks alati olla avatud, viisakas ja sõbralik kõigi suhtes, sest mitte kunagi ei või teada, kus kivi all on peidus parimad suhted kogu eluks! Tahaks väga loota, et eestlastena õpime üha enam konverentse endi huvides ära kasutama ja suudame oma ujeduse tagaplaanile surudes tuua koju projekte, mida muidu meile keegi mitte kunagi pakkunud poleks!