Oravate pehme maandumisplats

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Tatjana Muravjova
Tatjana Muravjova Foto: Mihkel Maripuu

Mitmed Reformierakonna liikmed on riigikogust väljajäämise järel saanud palgale erinevates ministeeriumide ja kohalike omavalitsuste rahastatavates sihtasutustes, kirjutab Äripäev.

Eelmisel nädalal küttis kirgi reformierakondlasest rahandusministri Jürgen Ligi väljaütlemine, et varjatud rahastamise faktiga avalikkuse ette tulnud Silver Meikar sai riigikogust väljajäämise järel sooja töökoha Inimõiguste Instituudis tänu erakonnale.

Selgub aga, et Ligi ei valetanudki, sest Meikar pole ainus reformierakondlane, kes riigikogust väljajäämise järel on mõnda riigi või kohaliku omavalitsuse sihtasutusse tööle saanud.

Nii valiti Tatjana Muravjova, kes aastatel 2005– 2011 annetas Reformierakonnale 316 066 krooni ehk üle 20 000 euro, mullu kevadel Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutuse Meie Inimesed (MISA) juhatuse liikmeks. Kuu aega hiljem võeti sama sihtasutuse administratiivdirektoriks teine endine riigikogulane Ene Kaups.

Märksõnad

Tagasi üles