Positiivsed on ka Google Drive'i suhteliselt soodsad hinnad. Google pakub oma serverites 5GB tasuta salvestusruumi, mis on piisav failide jagamiseks erinevate arvutite ja kaasaskantavate seadmete abil. Suuremamahuliste failiarhiivide salvestamiseks tuleb aga maksta. 25GB eest 2,49 dollarit kuus, 100 GB andmesalvestusruumi eest pilves on iga kuu vaja välja käia 4,99 dollarit.
Kõige selle positiivse kõrval tekib aga paratamatult küsimus lahenduse negatiivsete poolte kohta, eriti kasutaja andmete turvalisuse kohta. Kuigi Google Docs ei müü veel reklaamipinda, jääb Google'ile alati võimalus kasutada kogutud andmeid selleks, et müüa konkreetselt kasutajale suunatud reklaami, seda võimalust kasutatakse juba näiteks Gmaili puhul.
Google Drive'i puhul pole paraku võimalik sünkroniseerida faile ilma neid Google Drive'i kausta tõstmata, see on ka konkurentide nagu Microsoft Live Mesh, SugarSync, Wuala ning Cubby suur eelis. Google Drive's asuvaid faile on võimalik teistega jagada, saates meiliga lingi vastavale failile. Seejuures tuleks aga meeles pidada, et mitmekesi samaaegselt ühe faili kallal töötades on sünkroniseerimisprobleemide vältimiseks mõistlik kasutada siiski Google Docs'i veebipõhist tööriista.
Google Drive'l on veel mõned miinused – see ei kopeeri Google Doc'ide andmeid otse arvutisse, seega pole võimalik nendele failidele ilma internetiühenduseta juurde pääseda, tootel pole äriklassilahendust, operatsioonisüsteemidest toetab see ainult Windowsi, Maci ja Androidi.