ALTERNATIIVTURG Bercman Technologiesi käive langes I kvartalis

BNS
Copy
Bercmani ülekäiguraja näide.
Bercmani ülekäiguraja näide. Foto: Bercman Technologies

Bercman Technologies 2024. aasta esimese kvartali konsolideeritud müügitulu oli 346 564 eurot, aasta varem oli võrreldaval perioodil müügikäive 486 627 eurot.

Grupi esimese kvartali tulemused olid Bercmani tegevjuhi Mart Suurkase sõnul kooskõlas suures pildis sektori hetketrendiga. «Mitmendat kvartalit kestev majanduslangus ei ole võimaldanud mahukasvu olemasolevate klientide töödes ning suuremad arendustööd, millega lähikuudel alustada plaanime jäid aasta esimestel kuudel veel ettevalmistavasse faasi. Kuid samal ajal on meie arendusteenuste kliendiportfell ajaloo suurim, samuti on nutikate ülekäiguradade eksporditurgudel võidetud rekordmahus hankeid,» märkis Suurkask börsiteates kinnitades, et aasta on alanud väljavaadete osas igati positiivselt.

Arendusteenuseid eksporditi esimeses kvartalis lisaks Eesti klientide teenindamisele Singapuri, Rootsi, Soome, Ameerika Ühendriikidesse ja Iirimaale. Viimase puhul on tegu uue turuga, kus tootearendusega seotud teenuseid müüdi meditsiinitööstuse valdkonnas tegutsevale uuele kliendile.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles