Medicum avab Tallinna kesklinnas uue perearstikeskuse

BNS
Copy
Medicumi uus kliinik.
Medicumi uus kliinik. Foto: Medicum

Medicumi Kesklinna esindus alustab 8. aprillil patsientide vastuvõtte 14 arstlikul erialal paljude tuntud arstide toel.

«Peame Medicumis oluliseks, et patsient saaks võimalikult palju vajalikke raviteenuseid ühest kohast. See säästab patsientide aega ja närve nende raviteekonnal. Medicumi eristavaks eeliseks on peremeditsiini, eriarstiabi, taastusravi ja diagnostika pakkumine ühes ettevõttes ja ladusa raviteekonna tagamine patsientidele. Mugav asukoht ja laiem eriarstide valik Tallinna kesklinnas on meie strateegiline otsus, et olla suuremate võimalustega arstiabiga veelgi lähemal kesklinnas töötavale või elavale patsiendile. See aitab meil hoida Medicumi positsiooni kasvavas eratervishoiu konkurentsis,» ütles Medicumi tegevjuht Tõnis Allik.

Medicumi Kesklinna esinduses avavad uksed laia funktsionaaldiagnostiliste võimalustega südame tervise ja meeste tervise kabinetid. Samuti leiab keskusest naistenõuandla, nahaarsti ja krüoteraapia kabineti, veeniravi, kõrva-nina-kurguarsti, kirurgi, ortopeedi, reumatoloogi ja endokrinoloogi kabinetid. Esinduses tehakse ultraheli ja röntgenuuringuid ning võetakse laborianalüüse ka mujalt suunatud patsientidelt.

Keskus asub Stockmanniga samas majas

Ravitöö ja spetsialistide kohta leiab täpsemat infot uuenenud veebilehelt www.medicum.ee ning vastuvõttudele saab registreerida ka veebilehelt www.registratuur.ee. Medicumi kesklinna esindus asub Tallinnas Stockmanni kaubanduskeskuse 5. korrusel.

Medicumi kesklinna esinduses alustab tööd naistenõuandla, kus naiste tervisega tegelevad günekoloogid ja ämmaemandad ning uue teenusena pakutakse noorte nõustamist, raseduskriisi nõustamist ning loomisel on rinnakabinet. Koos teiste tuntud kolleegidega hakkab naistele nõu andma günekoloog Edda Väin. «Pean oluliseks, et arstiabi oleks inimeste jaoks kättesaadav, et keegi ei jääks oma mure või küsimusega üksi, vaid saaks kiiresti asjakohast nõu ja ravi. Patsientide nõustamine erinevates erakliinikutes annab mulle uut energiat,» ütles Edda Väin.

Psühhiaater Katrin Kaarma liitub Medicumi kesklinna esinduse värskelt moodustatud vaimse tervise ravimeeskonnaga, kuhu kuuluvad psühhiaatrid, vaimse tervise õed, kliiniline psühholoog ja psühhoterapeut. «Usun, et hea on töötada Medicumis vaimse tervise meeskonnana, kui patsiendi paranemisse saavad panustada mitmed erioskustega spetsialistid. Ootan huviga ka võimalust suhtluseks ja koostööks teiste erialade arstidega. Pakkumine töötada kodu lähedal ja sedavõrd pühendunud meeskonnas kaalus üles minu senise soolopraksise eraarstina,» selgitas Kaarma.

Ida-Tallinna keskhaigla südamekeskuse kardioloog Andres Reinold hakkab nõustama patsiente ka Medicumi kesklinna esinduses. «Pisut lisakoormust atraktiivses ja diagnostiliste võimalustega kliinikus integreerituma koostöö huvides ITK südamekeskusega tundub mulle õige sammuna,» põhjendas kardioloog Andres Reinold.

Kesklinna esinduses alustab tööd ka kaks seni Medicumi Sadama esinduses tegutsenud peremeditsiini meeskonda ja sellega seoses viiakse arstiabi osutamine sadama esindusest kesklinna. Perearstide doktor Basulina ja doktor Rähmi nimistu patsientide teenindamine alustab kesklinna esinduses alates 8. aprillist. Kesklinna esinduses jagub ruumi kokku neljale perearsti meeskonnale.

«Kõikidel meie kesklinna esinduses töötavatel arstidel on pikaajaline erialane kogemus ja ekspertiis. Neid toetavad erinevad spetsialistid, kellega koos on mitmetes valdkondades moodustatud ravimeeskonnad, mis töötavad ühiselt patsientide heaks. Oluliseks lisandväärtuseks on eriarstide koostöö esinduses tegutsevate füsioterapeutidega,» lisas Tõnis Allik.

Medicum on haiglavälist üld- ja eriarstiabi pakkuv tervishoiuasutus.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles