Veho lõpetab Citroëni esindamise ja sulgeb Rakvere esinduse

BNS
Copy
Veho Rakvere esindus.
Veho Rakvere esindus. Foto: Veho

Mercedes-Benzi müügi- ja teenindusettevõte Veho AS koondab lähiaastatel oma esinduste võrgu Tallinnasse, Tartusse ja Pärnusse, tõhustades müügi- ja hooldusteenuste osutamist Eesti turul ning tugevdades kommertssõidukite ärisuunda.

«Oleme teinud strateegilise ärilise otsuse võtta lähiaastatel kommertssõidukite ärisuund tugevama fookuse alla ja tugevdada seeläbi oma turupositsiooni, lüües lahku sõiduautode ja tarbesõidukite harud. See võimaldab tagada nii era- kui äriklientidele parema teeninduse ning sedapuhku laienevad ka meie esinduste võimalused,» kommenteeris Veho ASi juht Keijo Kaasik pressiteates.

Kaasiku sõnul on ettevõte suutnud oma kommertssõidukite turupositsiooni viimastel aastatel kasvatada vaatamata sellele, et turg Eestis on mõningas languses. Vastavalt uuele äristrateegiale on lähiaastatel plaanis ka uued arengusuunad. «Koostöös Kaamos Kinnisvaraga oleme arendamas Tallinnas Tooma äripargis uut Veho esindust, kuhu koondame Mercedes-Benz veokite, busside ja kaubikute müügi ja hoolduse,» lisas Kaasik.

Viimastel aastatel on tema sõnul toimunud muutusi ka erinevate autotootjate strateegiates ja esindamise tingimustes, mis on omakorda avaldanud mõju Veho tegevustele, eeskätt just väiksemates linnades. «Näiteks oleme seni esindanud Rakvere esinduses ka Citroëni kaubamärki, kuid kuna maaletooja soovib koondada oma autotootja gruppi kuuluvaid brände rohkem samade jaemüüjate kätte, siis Veho enam Citroëniga ei jätka ning keskendub oma ainsale strateegilisele brändile ehk Mercedes-Benzile,» selgitas Kaasik.

Veho edasimüügi võrgu tõhustamine sai alguse kaks aastat tagasi, kui otsustati lõpetada jaemüük Viljandis, Kuressaares ja Jõhvis ning Citroëni kaubamärgist loobumine toob kaasa ka Rakvere esinduse töö lõpetamise 1. juulist. Kogu Rakvere Veho kollektiiv on saanud kutse jätkata tööd mõne teise Veho esinduse koosseisus Tallinnas, Maardus, Pärnus ja Tartus ning läbirääkimised teistesse esindustesse siirdumiseks on alanud. Teistes Eesti esindustes jätkab Veho muutmata kujul.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles