Telliskivi kvartalis avatakse Eesti esimene vaimse treeningu keskus

PM Majandus
Copy
Vaimse treeningu keskus Avang.
Vaimse treeningu keskus Avang. Foto: keskus Avang

Järgmisel nädalal avab Tallinnas Telliskivi kvartalis uksed Eesti esimene vaimse treeningu keskus Avang, mis on mõeldud koolitajatele ja teistele inimestega töötavatele professionaalidele.

Coaching ehk vaimne treening kogub Eestis ja mujal maailmas üha enam populaarsust kui teenus, mis aitab saavutada isiklikke ja tööalaseid eesmärke. «Tänapäeva kiire elutempo juures, kus inimesed žongleerivad töö, perekonna, hobide ja sotsiaalse elu vahel, on coaching hea peegel, et saada selgust oma elus toimuvast,» ütleb keskuse asutaja Kaisi Kask.

Keskuse eesmärk on pakkuda toetavat keskkonda ja seejuures luua koht, kus valdkonna inimesed saavad jagada kogemusi ja üksteiselt õppida. Lisaks pakub Avang ka täiendkoolitusi. Keskuses on neli helikindlat ruumi individuaaltööks, üks koolitusruum ja coworking-kontor.

Eestis on väljaõppe saanud coach'e ja superviisoreid ligi 1000, mistõttu on nõudlus spetsialiseerunud keskuse järele suur. Avangu asutaja Kaisi Kask ütleb, et nende missiooniks oli luua koht, kus professionaalne areng ja inimlik toetus käivad käsikäes.

Keskuse avapäeval 12. detsembril on uksed avatud kõigile huvilistele hommikust õhtuni. 

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles