T, 5.12.2023

Gore-Tex® saapad hoiavad jalad kuivad

Tamrex OÜ
Copy
Foto: Tamrex

TAMREXi valik veekindla Gore-Tex® membraaniga poolsaapaid ja talvesaapaid on muljetavaldav. Vali saapad, millega kõnnid märjast ja lörtsisest hooajast kuiva jalaga kindlalt läbi.

Gore-Tex® membraan on ainulaadne materjal. Tegemist on 100% veekindla tekstiiliga, mis suudab jalatsi seest ühtlasi üleliigset õhku välja lasta. Veekindel ja hingav kangas. Selline funktsionaalsus tuleneb hoolikalt välja mõõdetud kindlast koetihedusest, millest veemolekul läbi ei mahu, kuid mõõdult väiksem veeaurumolekul pääseb seestpoolt välja.

Gore-Tex® poolsaapad

Gore-Tex® poolsaabaste valikust väärivad esile tõstmist kolm mudelit: COFRA Induction, SOLID GEAR Talus Mid ja ilma turvanina ja -tallata TREKSTA Brevik.

COFRA Induction poolsaapad on jooksutossudele sarnaneva istuvuse ja BOA® ketassulguriga. Ainulaadne Propulsion tald teeb astumise tõeliselt kergeks. Loomulikult on jalanõud veekindlad ja vastupidavate TechShell pealsetega.

SOLID GEAR Talus poolsaapad on laia liistuga, ootamatult kerged ja jalas väga mugavad. Mikrokiust pealsete all on veekindel Gore-Tex® membraan ja komplektis kaasas nii harilikud paelad kui ka mehhaaniline kiirkinnitus.

TREKSTA Brevik poolsaapad üllatavad esmalt kergusega ja kohe järgmiseks mugavusega. BOA® ketassulgur lisab kasutajasõbralikkust. Sobivad hästi vabal ajal kandmiseks, matkale ja töödele, kus turvaelemente pole nõutud.

Gore-Tex® talvesaapad

Veekindla Gore-Tex®iga soojade talvesaabaste paremik: SOLID GEAR Vapor3, TREKSTA Hercules ja COFRA Brimir.

Foto: Tamrex

TAMREXi kõige võimsamad Gore-Tex® jalavarjud on kahtlemata SOLID GEARi Vapor3 soojad, mugavad, vastupidavad, nägusad ja üleni veekindlad talvesaapad. Sel on BOA® ketassulgur, tugev ja libisemiskindel Vibram® tald ja lai liist. Kes soovib parimat, siin need on!

TREKSTA Hercules veekindlad ja üllatavalt kerged talvesaapad on soojad ja mugavad. BOA® ketassulgur lisab funktsionaalsust. Ilma turvaelementideta veekindlate talvesaabastega saab käia vabal ajal, matkal või töödel, kus turvanina ja torkekindel tald pole nõutud.

COFRA Brimir talvesaapad on soojad, vastupidavad ja veekindlad töösaapad. Täisnahast pealsetega saabastel on soe Thinsulate 500g vooder ja vastupidav tald.

Talvel kanna meriinosokke

Külmal hooajal kanna meriinosokke. Nende looduslikud omadused hoiavad jalad saabastes kuivad ja soojad ka siis, kui jalad ikkagi higistama hakkavad. Seda juhtub ka Gore-Tex® saabastega neil, kes muidu rohkem higistavad või aktiivsema tegevuse puhul. Erinevalt puuvillastest sokkidest hoiavad meriinosokid jalgu soojas ka niiskena.

Hangi mõned paarid õhukesi Woolpoweri meriinosokke, mõned paarid paksemaid Woolpoweri sokke külmaks talvepäevaks ja mõned tugevad Snickers Workweari villasisaldusega töösokid.

Tule TAMREXisse, meie aitame jalad sooja!

Copy

Märksõnad

Tagasi üles