T, 5.12.2023

Snickers Workweari talvejope ületab ootused

Tamrex OÜ
Copy
Foto: Tamrex

Snickers Workweari talvejope on tänavapildi järgi tõenäoliselt üks enim ostetud talvejope Eestis. See istub selga nagu valatult, näeb kena välja, see on kerge, soe, hingav ja veekindel ning tervikuna jätkusuutlik valik, mis kestab kaua.

TAMREXi kauplustes üle Eesti juba pikki aastaid müüduim jopemudel on muutunud klassikaks ja on toodud lettidele ka tänavu.

Ootusi ületav mugavus

Esimene imetlus tabab jopehuvilist hetkel, mil üleriie esimest korda selga saab. Snickers Workweari 50. aasta jooksul kogutud parimad teadmised ja oskused on tunda ja näha.

Enneolematu mugavuse ja liikumisvabaduse taga on paljud väikesed nüansid. Hoolikalt paika sätitud 3D lõiked teevad jopest üleriide, mis järgib keha kuju ja liigub sellega kaasa. Eelpainutatud varrukad ja pöidla-aasaga pikendatud mansetid, erinevad reguleerimisvõimalused alumisel serval, varrukatel ja kapuutsil, elastsed paanid abaluudel, erakordselt mugav krae ja hästi istuv kapuuts on vaid mõned elemendid, mis tagavad jopekandja mugavuse. Kõigele sellele lisaks näeb jope seljas väga kena välja ning sobib kanda nii tööl, linnatänaval kui ka kelgumäel.

Foto: Tamrex

Veekindel ja vetthülgav mudel

Snickers Workweari talvejope sarjas on kolm erinevat mudelit:

Teibitud õmblustega veekindlad talvejoped vastavad EN343 vihmariiete standardile, kus hingavusele ja veepidavusele on seatud kindlad nõuded ning jopede tootmises kontrollitakse nende järgimist hoolikalt.

Tamrex_eeter_281023 from Tamrex on Vimeo.

37,5® tehnoloogia soojus ja kergus

37,5® tehnoloogia hoiab olud jope all optimaalsetena. See hoiab sooja, kui keha külmetab ja aktiveerub jahutajana, kui aktiivsus kasvab.

37.5® on uus murranguline tehnoloogia, millel ei ole õhuvahetuse ja niiskusjuhtivuse osas võrdväärset vastast. Sellel põhinev kangas sisaldab looduslikke, kookospähklikoortest ja vulkaanilistest mineraalidest valmistatud aktiivseid osakesi, mis esmalt kinnistavad ja seejärel juhivad eemale higistamisel tekkivat niiskusauru. Need aktiivsed osakesed suurendavad kanga pinda 800% ja tekitavad unikaalse liikumisjõu, mis suunab niiskuse kehapinnalt eemale.

Tee vastupidav ja keskkonnasõbralik valik

Hultafors Group, kuhu kuulub teiste brändide hulgas ka Snickers Workwear, oli esimene tööriiete valdkonnas, kes arvutas välja oma toodete täpse ökoloogilise jalajälje. Sellega algas suuremahuline ja mitmekesine protsess keskkonnakahjude vähendamiseks.

Valdav osa kahjudest sünnib toote valmistamisel, seega on esimene keskkonnasõbralik tegu tootja poolt valmistada korralikke ja kauakestvaid rõivad ning meil klientidena neid kõikidele teisele eelistada. Seda põhimõtet on Snickers Workwear järginud ettevõtte loomisest saadik, olles sellega 50 aasta jooksul ära teeninud klientide usalduse.

Foto: Tamrex

Üha enam lisandub toodetesse hoolikalt testitud taaskasutatud ja jätkusuutlikke materjale, mis rõivaste preemium kvaliteeti parandavad, häid omadusi lisavad ja keskkonnakahjusid vähendavad.

Näiteks on eelpool nimetatud veekindla talvejope vooder Repreve® polüestrist, mis on valmistatud ümbertöödeldud plastpudelitest. Eelmise aasta jooksul said 100 000 plastpudelit uue elu selle jope voodrites.

Snickers Workweari keskkonnahoidlikud tegevused jätkuvad ja ettevõtte eesmärgid on muljetavaldavad.

Keskendumine detailidele, funktsionaalsus, parim mugavus, ohutus, vastupidavus, nägus disain ja jätkusuutlikkus on Snickers Workweari tootevalikut läbivad elemendid: talvepüksid, joped, softshellid, pusad, särgid ja kõik võimalikud aksessuaarid on valmistatud tänase parima teadmise, oskuse juures ja uusima tehnoloogiaga.

TAMREXi kauplused üle Eesti on täis funktsionaalset kaupa, mis võimaldab külma hooaega täiel rinnal nautida.

Copy

Märksõnad

Tagasi üles