Reaalajamajandus: Directo äritarkvara on kui nutikas sild Sinu ettevõtte ja reaalajamajanduse vahel

Copy
Foto: Directo

Tänapäeva kiiresti muutuvas ärikeskkonnas on efektiivsus ja reageerimiskiirus muutunud ettevõtete konkurentsivõime jaoks ülioluliseks. Selleks on vajalik mitte ainult kohaneda digitaalsete muutustega, vaid ka omaks võtta reaalajamajanduse kontseptsioon, mis toob kaasa olulisi positiivseid muudatusi äriprotsessides ning suhtluses nii ettevõtete kui ettevõtete ja riigi vahel. Reaalajamajanduse kontseptiooni järgimiseks on vaja õigeid tööriistu - Directo äritarkvara on üks juhtivaid digilahendusi, mis aitab ettevõtetel reaalajamajanduse võimalusi täiel määral ära kasutada.

Foto: Shutterstock

Mis on reaalajamajandus?

Reaalajamajandus tähistab digitaalset ökosüsteemi, kus äritehingud, suhtlus ettevõtete vahel ning suhtlus ettevõtete ja riigi vahel toimuvad reaalajas või minimaalse viitega. See tähendab, et traditsioonilised paberipõhised protsessid on asendatud automaatse andmevahetusega digitaalsel, struktureeritud, masintöödeldaval ja standardiseeritud kujul. Selle lähenemisviisi eesmärk on vähendada bürokraatiat, suurendada läbipaistvust ning võimaldada ettevõtetel ja riigil paremini jälgida majandustegevust.

Reaalajamajanduse kasu on märgatav nii ettevõtetele kui ka riigile. Ettevõtete jaoks tähendab see vabanemist korduvast manuaalsest andmete sisestamisest, võimalust keskenduda olulisele äritegevusele ning suurendada efektiivsust kogu äriprotsessi vältel. Reaalajamajanduse juurutamine aitab vähendada vigade ja eksimuste riski, kuna andmed sisestatakse vaid üks kord ja eeldatavalt nende tekkekohas, kust need liiguvad edasi automaatselt ja standardiseeritud kujul. Riigi seisukohast tagab see reaalajas andmete kättesaadavuse, vähendab bürokraatiat ning võimaldab pakkuda ettevõtjatele mugavat, personaalset ja efektiivset tuge.

Reaalajamajandus tähistab digitaalset ökosüsteemi, kus äritehingud, suhtlus ettevõtete vahel ning suhtlus ettevõtete ja riigi vahel toimuvad reaalajas või minimaalse viitega.”

Directo äritarkvara ja reaalajamajandus

Directo äritarkvara on täisfunktsionaalne Eesti päritolu ERP lahendus, mis aitab ettevõtetel ära kasutada kaasaegse reaalajamajanduse eeliseid. Tegemist on tervikliku äritarkvara platvormiga, mis võimaldab ettevõtetel automatiseerida mitmesuguseid äriprotsesse, sealhulgas tootmist, müüki, ostu, raamatupidamist, laomajandust, projektijuhtimist, palgaarvestust jpm.

Directo majandustarkvara eelised, mis võimaldavad ettevõtetel efektiivsemalt ja läbipaistvamalt tegutseda:

Automatiseeritud äriprotsessid: Directo võimaldab ettevõtetel automatiseerida erinevaid äriprotsesse alates müügist kuni finantside haldamiseni. See vabastab aega olulisemateks tegevusteks ning tagab protsesside sujuva kulgemise.

Täpne aruandlus reaalajas: Directo pakub mitmekülgseid reaalajas aruandeid, mis annavad Sinu ettevõttele selge ülevaate hetkeseisust. See aitab juhtidel teha informeeritumaid ja targemaid otsuseid.

Kohandused seadusandlusele ja ärikeskkonna muudatustele: Directo äritarkvara uuendatakse regulaarselt vastavalt seadusandluse ja keskkonna muudatustele.

• Lai funktsionaalsus: Directo sisaldab laia funktsionaalsust alates tootmis- ja müügiprotsessidest kuni finantsanalüüsideni, võimaldades ettevõtetel tõhusalt hallata erinevaid aspekte.

Directo Äritarkvara digilahendused reaalajamajanduse toetamiseks

Directo äritarkvara on tuntud ja tunnustatud mitmekülgse platvormi poolest, mis pakub laias valikus digilahendusi, mis on suunatud reaalajamajanduse toetamisele. Need lahendused võimaldavad ettevõtetel tõhustada oma tegevust paljudes valdkondades, mis tagab sujuvama äritegevuse ja tõhusama ressursside kasutamise.

Directo äritarkvara on täisfunktsionaalne Eesti päritolu ERP lahendus, mis aitab ettevõtetel ära kasutada kaasaegse reaalajamajanduse eeliseid.”

Ühendus riiklike süsteemidega

Directo äritarkvara integreerub oluliste riiklike süsteemidega, mis on vajalikud ettevõtete kohustuste täitmiseks ning andmevahetuseks erinevate ametiasutustega: Tervisekassa töövõimetuslehtede register, e-MTA’s KMD (käibemaksudeklaratsioon) ja TSD (Tulu- ja sotsiaalmaksu, kohustusliku kogumispensioni ja töötuskindlustusmakse deklaratsioonid), apteekidele X-tee liides Tervisekassaga (RETS), sotsiaalkaitse X-tee liides Sotsiaalkindlustusametiga (SKAIS2).

Tuvastusteenused

SK ID Solutionsi lahendused, mis on integreeritud Directo äritarkvaraga, pakuvad võimalust digiallkirjastamiseks ja dokumentide krüpteerimiseks ID-kaardi abil. See laiendab ettevõtete võimalusi, võimaldades näiteks ka otse panka saadetavate maksete digiallkirjastamist või palgateatiste krüpteerimist, nii et need on avatavad ainult vastava saaja ID-kaardiga. Samuti on võimalik mugavalt läbi Directo dokumente digiallkirjastada ning neid dokumente ka välistele osapooltele digiallkirjastamiseks saata. Nii on kõik olulised digiallkirjastatud dokumendid alati korrastatud ja algdokumentidega seotud.

Äriregister

Directo äritarkvara liidestatus e-äriregistriga muudab mitmed protsessid märksa sujuvamaks, võimaldades ettevõtetel automaatselt lisada klientide, hankijate ja teiste kontaktide andmeid otse Äriregistrist. Samuti saab Directos jooksvalt ülevaate partnerite võimekusest e-arveid vastu võtta ning võimalik on ka e-arvete saatmine ja vastuvõtmine.

E-arved

Foto: Shutterstock

Directo äritarkvara liidestub mitmete e-arvete operaatoritega, tagades efektiivse e-arvete töötlemise. Liidesed e-arvete operaatoritega nagu RIK, Finbite, Unifiedpost, Telema, Envoice jne. võimaldavad e-arveid esitada ja vastu võtta ning automatiseerida nende töötlemist. RIKi kaudu on e-arvete saatmine ja vastu võtmine Directo klientide jaoks alati tasuta.

Pangateenused otse Sinu äritarkvaras

Directo integreerub pankade teenustega nagu Swedbank Gateway, SEB Baltic Gateway, LHV Connect ja Coop Pank Gateway. See kõik teeb ettevõtete jaoks nende pankade teenuste kasutamise mugavaks, mis tähendab, et saad jälgida firma finantsinfot ja lisada makseid internetipankadesse ilma sinna eraldi sisse logimata. Directo liides pangaga võimaldab automaatselt saada väljavõtteid otse Directosse ning saata makseid otse panka.

Tarneahela liidesed (EDI transpordimoodul)

Directo äritarkvara toetab ka tarneahela automatiseerimist. E-tellimuste, saatelehtede, tarnekinnituste ja tagastuste automatiseerimine võimaldab ettevõtetel paremini hallata oma varusid ning tõhustada äriprotsesse alates ostust kuni müügini.

Directol on täisautomaatne liides Telema, EDISofti, Unifiedposti, Docura ja MobileJava elektroonilise dokumendivahetusteenusega. Samuti otseliidesed järgmiste laohaldusteenuse pakkujatega: Smarten, Est-Trans, NordNet , NordExpress.

Transpordiliidesed

Directo äritarkvara integreerub erinevate transporditeenuse pakkujatega. Omniva, DPD, Itella, Cargoson - Directo võimaldab automatiseerida erinevate pakisaadetiste liideste kasutamist, lihtsustades oluliselt transpordiga seotud protsesse.

Kuludokumendid ja e-lahendused

Directo pakub mitmeid lahendusi, mis lihtsustavad kulude haldamist ja dokumenditöötlust. Liidestus on erinevate tarkvaradega: CostPocket, Zevoy, Envoice, Finbyte. See võimaldab töötajatel edastada kulutšekke digitaalselt (pildistades või e-mailiga) juhtidele kinnitamiseks või otse raamatupidamisse.

Directo äritarkvara laiahaardelised lahendused toetavad ettevõtete üleminekut reaalajamajandusele, muutes äriprotsesse efektiivsemaks ja läbipaistvamaks. Nende lahenduste abil saavad ettevõtted keskenduda oma põhitegevusele, samal ajal kui tarkvara hoolitseb oluliste andmevahetuste ja süsteemide integreerimise eest.

Reaalajamajandus on uus digitaalse ärimaailma norm, mis pakub ettevõtetele ja riigile mitmeid eeliseid. Directo äritarkvara on võimas vahend, mis võimaldab ettevõtetel täiel määral ära kasutada reaalajamajanduse võimalusi. Tänu automatiseeritud äriprotsessidele, reaalajas aruandlusele ja laiale funktsionaalsusele aitab Directo ettevõtetel suurendada efektiivsust, vähendada vigade riski ning pakkuda paremat teenust nii klientidele kui ka riigile.

Copy
Tagasi üles