E, 25.09.2023

NOKIAN kummikud on päris!

Tamrex OÜ
Facebook
Foto: Tamrex

Vihmane ilm ei ehmata ega kurvasta ühtki TAMREXi klienti, sest neil on NOKIANi kummikud ja Snickers Workweari vihmariided. Sellises varustuses tegutsemine on puhas rõõm isegi vihmaga!

TAMREXi valikus on uued nägusad NOKIANi linnakummikud, praktilised madalad kummist jalavarjud aias toimetamiseks ja mitmeid erinevaid mudeleid tööl, metsas ja vabaaja harrastuste ajal kandmiseks.

NOKIAN Neo linnakummikud

Neopreenkummist sääreosa ja neopreenist vooder teevad need kummikud kergeks ja painduvaks, see pakub tõelist kandmismugavust ja silmailu. Saapad on üleni veekindlad, ka neopreenist sääreosa. Neid on kerge jalga panna, need püsivad jalas paremini ja tulevad jalast lihtsamalt ära.

Neopreen on soe materjal, see annab kummikutele hea soojapidavuse ning pikendab kummikute kasutusaega varakevadest hilissügiseni.

NOKIAN Verso kummist aiajalatsid

Need ülimalt kerged ja mugavad 100% veekindlad aiakingad (moodsa aja kalossid) sobivad hästi koduaias, suvilas ja maakodus kandmiseks. Mugava pahkluu kõrgusega kummist kingadel ei ole voodrit.

Foto: Tamrex

Aiakingad on valmistatud kergest, pehmest ja kiiresti kuivavast sünteetilisest EVA kummisegust. Kummikingi on tõeliselt lihtne puhastada ja need pakuvad mõnusat kandmismugavust.

NOKIAN Finntrim sportlikud kummikud

Madalama säärega mugavaid kummikuid peab kindlasti jalga proovima, et mõista, miks neid sportlikeks kummikuteks nimetatakse. Looduses aktiivsele liikujale mõeldud kummikud on 100% veekindlad ja valmistatud käsitööna looduslikust kummist. Looduslik kumm on vastupidav, painduv ja hoiab hästi neid omadusi hoolimata temperatuurist.

Foto: Tamrex

NOKIAN Kevo Outlast® kummikud

Sportliku joonega mugavate kummikute uudne Outlast® vooder tagab jalgadele stabiilse temperatuuri nii suvel kui ka talvel. Kõikides suundades libisemiskindel uue põlvkonna välistald ei korja liigselt pori, muda ega muud pinnast. Võimalus kinnitada naelad (libisemistõke). Sääre küljel kergesti lukustatava klambriga reguleerimisrihm.

Lisaks topelt tugevdusega kanna-, külje- ja ninaosa, põrutust neelav termoisolatsiooniga sisetald ning stabilisaator sise- ja välistalla vahel. Väljaulatuv naga kannal lihtsustab kummikute jalast äravõtmist.

NOKIAN kummikud on päris!

NOKIANi kummikud on erilised seetõttu, et need on valmistatud ehtsast kummist ehk kautšukipuu piimjast mahlast, mis vulkaniseerimise tulemusena erakordselt tõhusaks tooraineks muutub. Tegemist on loodusliku ja taastuva materjaliga.

Ehtsast kummist saapad ei muutu jäigaks ega rabedaks külmakraadides, see paindub ja liigub koos jalaga ega sooni säärde kükitamisel või ühel põlvel töötades. Materjal on vastupidav ja mustust hülgava viimistlusega.

Hoolika käsitöö tulemusena valmivad kummisaapad, mis kestavad, on mugavad, praktilised ja funktsionaalsed.

Tutvu TAMREXi pakutava NOKIANi valikuga siin või külasta meie kauplusi kõikjal üle Eesti ning osta päris oma NOKIANi kummikupaar kaasa.

Facebook
Tagasi üles