E, 2.10.2023

MART RAAMAT ⟩ Olerexi kriminaalasi näitab, et riik on jätnud seaduse ja karistused ligadi-logadi

Mart Raamat
, Eesti Õliühingu tegevjuht
Facebook
Comments
Keskkriminaalpolitsei ja keskkonnaamet alustasid kütusemüüja Olerex suhtes kriminaalmenetlust, et selgitada välja, kas ettevõte on esitanud maksu- ja tolliametile teadlikult valeandmeid, et vabaneda vedelkütuse seadusest tulenevast biokütuse nõude täitmisest.
Keskkriminaalpolitsei ja keskkonnaamet alustasid kütusemüüja Olerex suhtes kriminaalmenetlust, et selgitada välja, kas ettevõte on esitanud maksu- ja tolliametile teadlikult valeandmeid, et vabaneda vedelkütuse seadusest tulenevast biokütuse nõude täitmisest. Foto: Madis Veltman, Postimees

Keskkriminaalpolitsei ja keskkonnaamet alustasid Olerexi suhtes kriminaalmenetlust, kommenteerib Eesti Õliühingu juht Mart Raamat.

Eelmise aasta detsembris tegi Transpordikütuste Ühing riigile ettepanekud, kuidas Vedelkütuse Seadust muuta, et turuosalistele tekiks õigusselgus selles osas, missugused on rakendatavad karistusmeetmed, kui kütusetarnijad ei täida oma seadusest tulenevat taastuvenergia tarnekohustust. Seni pole riik veel seadust muutunud – oleme seda meelt, et see võiks kiiremas korras toimuda.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles