E, 2.10.2023

Joakim Helenius astub huvide konflikti vältimiseks börsifirma nõukogust tagasi

PM Majandus
Facebook
Comments
Joakim Helenius
Joakim Helenius Foto: Mihkel Maripuu

Esmaspäeval, 5. juunil teatas AS-i Nordic Fibreboard nõukogu esimees ja kaaskontrolliv aktsionär Joakim Helenius ettevõttele oma otsusest nõukogust tagasi astuda.

Nordic Fibreboard kutsub võimalikult kiiresti kokku aktsionäride erakorralise üldkoosoleku, et ametlikult heaks kiita Joakim Heleniuse tagasiastumine ja nimetada tema asemel ametisse uus nõukogu liige. Ettevõte teeb ettepaneku nimetada uueks nõukogu liikmeks Rando Tomingase, teatas Nordic Fibreboard börsile.

Rando Tomingas on omandanud bakalaureuse- ja magistrikraadi rahanduses Tallinna Tehnikaülikoolis ning töötanud Trigon Capital grupis alates 2014. aastast.

«Olen jätkuvalt kindel AS Nordic Fibreboard tuleviku osas, mis toodab kvaliteetseid keskkonnasäästlikke isolatsiooniaterjale ning mis aitavad tagada siseruumides tervislikumad kliimatingimused. Võimaliku huvide konflikti ohu vältimiseks lähtun siiski Eesti seadustest, astudes tagasi nõukogu liikmelisusest, et saaksin vastu võtta nõukogu liikme positsioone valdkonnaga seotud teistes ettevõtetes,» kommenteeris Joakim Helenius oma lahkumist.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles