E, 25.09.2023

Lux Express lisab graafikusse õhtused kuurortlinnade bussid ja uue sihtkoha

Carl-Robert Puhm
, majandusajakirjanik
Facebook
Comments 1
Lux Expressi Eesti ärijuht Ingmar Roos.
Lux Expressi Eesti ärijuht Ingmar Roos. Foto: Konstantin Sednev

Täna, 1. juunil taasavab Lux Express oma suveliini Tallinnast Kärdlasse ja lisab väljumisi Riia, Pärnu, Kuressaare, Haapsalu ja Narva liinidele.

Lux Expressi Eesti ärijuht Ingmar Roos ütles, et oma suviste muudatustega tahavad nad kõige enam kaasa aidata sellele, et elavdada Eesti siseturismi ning motiveerida inimesi kuluka auto asemel maale, külla või teise linna sõitma mugavas bussis, kuhu saab vajadusel kaasa võtta ka oma jalgratta.

«Seetõttu paneme suurima muudatusena homsest käima õhtused lisaväljumised, et inimesed saaksid sõita hommikul Tallinnast Haapsallu ja Pärnusse või Tartust Pärnusse ja Viljandisse, saaksid seal mõnusalt veeta võimalikult pika päeva ja ei peaks muretsema sealse ööbimiskoha pärast, sest nad saavad nüüd meie bussiga mugavalt õhtul koju tagasi,» sõnas Roos.

Nii hakkab Haapsalust ja Pärnust viimane buss Tallinna poole sõitma iga päev kell 20.00, Pärnust lisaks reede õhtuti veel kell 22.00. Samuti hakkab alates 16. juunist Pärnust väljuma viimane reis Viljandisse ja Tartusse õhtuti kell 19.55. «Kui reisimine ette võtta esmaspäevast neljapäevani, siis saab lisaks kasutada ka meie edasi-tagasi 40 protsenti soodustust, mis muudab kuurortlinna reisimise säästlikumaks võrreldes sellega, kui te läheksite autoga ja peaksite sinna ka hotelli ööseks jääma,» lisas Roos.

Teise olulise muudatusena paneb Lux Express taas käima Tallinn-Kärdla liin. «Oluline on reisijatele rõhutada, et lisaks lõpp-sihtkohale peatub meie Hiiumaa buss ka Käinas, nii nagu Saaremaa buss Muhumaal ja Orissaares, ehk kohtades, mis nii suvitajate kui turistide jaoks olulised,» lisas Roos.

Lux Expressi teatel on rattapilet reisijale ka sel suvel tasuta, aga selle peab ära broneerima koos tavapiletiga Lux Expressi kodulehel.

Facebook
Comments 1

Märksõnad

Tagasi üles