N, 1.06.2023

Tallinna lennujaam läheb üle suvisele lennuplaanile

BNS
Facebook Twitter
Comments
Tallinna lennujaam.
Tallinna lennujaam. Foto: Konstantin Sednev

Tallinna lennujaam läheb täna üle suvisele lennugraafikule, pakkudes sel hooajal otselende 47 sihtkohta.

Suvehooaeg on lennujaama teatel Balti regioonile iseloomulikult tihedam kui talvine. Regulaarlennud toimuvad 33 sihtkohta ja pileteid saab osta 14 lennufirma kodulehelt. Tellimuslendude valikus on 14 sihtkohta, millele saab pileteid osta reisibüroodest.

AirBaltic avab suvel Tallinnast lennu nelja uude sihtkohta: Dubrovnik, Split, Kreeta ja Rhodos. Uuesti on lennugraafikus Nice. Aegean taasavab otseliini Ateenasse ja SunExpress Antalyasse. SAS alustab augustis lende Oslosse.

Paljud liinid saavad juurde ka sagedusi: Swiss lisab lende Zürichisse ja Lufthansa Münchenisse. AirBaltic lisab sagedusi Pariisi, Londoni, Berliini, Malaga ja Nice'i. SAS lisab lende Stockholmi ja Kopenhaagenisse. Pakettreiside sihtkohad on näiteks Madeira ja Faro Portugalis ja Tivat Montenegros.

Tallinna Lennujaama juhatuse liikme Eero Pärgmäe sõnul on reisijate huvi suvehooaja lendude vastu suur juba nüüd.

«Suvine lennuplaan on nüüd kõikjal maailmas paigas ja kuna lennufirmadel pole võimalust kiirelt meeskondi juurde värvata ja koolitada ning uusi lennukeid osta, siis tuleb arvestada, et nõudluse kasvades tõusevad ka hinnad,» ütles ta.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles