R, 31.03.2023

Eesti suurim krediidiinfobüroo otsib uut juhti

BNS
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Creditinfo grupi tegevjuht Paul Randall.
Creditinfo grupi tegevjuht Paul Randall. Foto: Tairo Lutter

Eesti suurim krediidiinfobüroo Creditinfo Eesti alustab uue tegevjuhi otsinguid, tegevjuhi Ege Metsandi ametist lahkumise tõttu.

Juhatuse esimehe kohustused võtab üle Creditinfo Eesti juhatuse liige ja Creditinfo Baltikumi IT-juht Elari Tammenurm. Ege Metsandi jääb ettevõtte juhtkonda nõustama järgneva 6 kuu jooksul, tagamaks sujuv üleminek kuni uue tegevjuhi leidmiseni, teatas ettevõte.

Creditinfo grupi tegevjuhi Paul Randalli sõnul on ettevõte tänulik Ege Metsandile pikaajalise panuse eest Creditinfos. «Viimase kuue aasta jooksul on Ege juhtimise all Creditinfo Eesti näidanud suurt arengut nii äriliselt kui ka finantstulemuste poolest. Tänan Eget tema pingutuste eest ja kiidan tema kogemusi ja suurepäraseid teadmisi riskijuhtimise vallas,» märkis Randall pressiteates.

Ege Metsandi sõnul jääb temast ettevõttesse tugev ja andekas meeskond. «Omalt poolt toetan meeskonda sujuvas üleminekus, et jätkuks see positiivne hoog, mille oleme heas koostöös viimase 6 aasta jooksul saavutanud,» sõnas ta.

Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Märksõnad
Tagasi üles