R, 31.03.2023

Incap määras elektroonikatootmise alaliseks juhiks Margus Jakobsoni

BNS
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Incap Electronicsi tootmine Kuressaares.
Incap Electronicsi tootmine Kuressaares. Foto: Incap Electronics Eesti

Kuressaares tegutseva Incap Estonia elektroonikatootmistehase ajutisest juhist Margus Jakobsonist sai kolmapäeval nõukogu heakskiidul ettevõtte alaline juht.

Kolmapäeval Incapi rahvusvahelise grupi nõukogu poolt alalisse ametisse kinnitatud Jakobson on töötanud Incapis alates 2016. aastast ning osalenud protsesside arendamises, ettevõtte strateegia loomises ja aidanud viia tehase kvaliteedistandardid kõrgemale tasemele, teatas ettevõte.

Alates 2022. aasta novembrist täitis Jakobson tehase juhi ametikohustusi.

«Mul on hea meel, et Margus liitub nüüdsest Incapi juhtkonnaga. Meil on Eesti üksuses väga tugev meeskond ja rõõm on tõdeda, et leidsime selle tiimi seast kandidaadi tehase juhi kohale. Margus on olnud ettevõttes juba aastaid ning näidanud selgelt oma panust Eesti üksuse edusse,» sõnas Incapi rahvusvahelise korporatsiooni juht Otto Pukk.

Enne Incapi töötas Jakobson juhi positsioonidel ettevõtetes Nordic Houses, ETAL Group ja Pharmadule. Uuel juhil on inseneriharidus, olles omandanud Tallinna Tehnikaülikoolis magistrikraadi ning juhendanud valdkonna spetsialiste nii digitaliseerimise kui erinevate innovatsiooni- ja strateegiapraktikumide raames.

Incap Estonia on osa Incap Corporationi kontsernist, mis tegutseb lisaks Eestile ka Soomes, Indias, Slovakkias, Suurbritannias ja Hongkongis ning annab tööd umbes 2500 inimesele, kellest ligi 120 töötab Eestis. Incapi aktsia on Nasdaq Helsinki börsil noteeritud alates 1997. aastast.

Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Märksõnad
Tagasi üles