T, 28.11.2023

Järve keskus kaotas ära parkimiskellad ja arvestab aega uut moodi

Tarbija24
Facebook
Comments 3
Parkimine.
Parkimine. Foto: Erakogu/ Järve keskus

Alates 1. veebruarist 2023 muutub Järve keskuse parklas parkimiskorraldus, kui kaotatakse ära parkimiskellad ning parkimise algus fikseeritakse kaameratega parklasse sissesõidul automaatselt. Tegemist on esimese kaubanduskeskusega Eestis, mis pakub Snabbi parkimistehnoloogia abil klientidele mugavusteenusena parklas kaamerapõhist numbrituvastust.

«Snabbiga on lihtne – igal sissesõidul registreerib kaamera külastaja autonumbri. Nagu varemgi, on parklas tasuta parkimiseks kolm tundi, mis on piisav aeg, et kõik ostud saaks ilusti tehtud,» selgitas Järve keskuse äriarendusjuht Helin Arro.

Ta lisas, et parkimise tasuta limiit kehtib ühe sissesõidu korra. «Kui soovitakse peatuda pikemalt kui kolm tundi, siis on võimalik registreerimiseks kasutada Snabbi äppi, pargi.ee-d või SMS-parkimist.»

Snabbi tegevjuhi Kustas Kõivu sõnul pole neil, kes pargivad Järve keskuse parklas alla kolme tunni, isegi vaja parkimisäppi alla laadida, rakendust saavad aga kasutada kauem parkijad. Kasutades Snabbi äppi, arvestab rakendus ise tasuta parkimise ajaks kolm tundi ning ülejäänud parkimisaeg on tasuline.

Snabb (endine Barking) on tegutsenud aastast 2015. Snabbi rakenduses on saadaval rohkem kui 115 parklat ja 300 autopesulat. Snabbi äppi kasutas 2022. aastal ligi 100 000 inimest. Snabb võimaldab klientidel muretult parkida, autot pesta või laadida – kõik ühest kohast. Snabb tegutseb lisaks Eesti ja Leedu turgudele Uus-Meremaal, Soomes, USAs, Saksamaal ja Austrias.

Facebook
Comments 3

Märksõnad

Tagasi üles