R, 31.03.2023

Veriff sai uue müügijuhi Hispaaniast

PM Majandus
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Javier Ortega juhib Veriffi globaalset müüki.
Javier Ortega juhib Veriffi globaalset müüki. Foto: Veriff

Veriffi uue müügidirektorina (Chief Revenue Officer) alustas jaanuaris tööd Javier Ortega, kes hakkab vastutama ettevõtte globaalse müügistrateegia eest. Ta liitub Veriffi tippjuhtkonnaga ja asub tööle Veriffi USA kontoris.

Hispaaniast pärit Ortegal on pikk müügivaldkonna juhtimiskogemus tehnoloogiasektoris. Enne Veriffiga liitumist töötas ta müügidirektorina Hopinis, mis on reaalajas toimuvate veebisündmuste korraldamise platvorm. Ta on töötanud ka Dropboxis, kus vastutas EMEA ja Põhja-Ameerika müügi eest ning aitas 2018. aastal viia ettevõtte börsile.

Veriffi asutaja Kaarel Kotkase sõnul on Ortegal muljetavaldav kogemus globaalse äri kasvatamisel ja müügitiimide arendamisel. «Globaalne identimise turg kasvab ja areneb helikiirusel ning uusi kasutusvaldkondi, kus meie tehnoloogia saab abiks olla, tuleb üha juurde,» selgitas Kotkas.

Ortega on õppinud Universidad Carlos III de Madridis, Erasmuse ülikoolis Rotterdamis ja INSEADis. Ta tegutseb partnerina Stage2 Capital riskikapitalifondis ja on mitme USAs ja Euroopas tegutseva idufirma nõukogus.

Veriff on tehnoloogiaettevõte, mis võimaldab globaalsetel ettevõtetel luua usalduse oma klientidega, kasutades selleks tarka, täpset ja automatiseeritud isikusamasuse tuvastamise online-lahendust. 2015. aastal Kaarel Kotkase asutatud Veriffi klientideks on rahvusvahelised ettevõtted, peamiselt finantstehnoloogia, krüpto- ja liikuvuse sektorist.

Ettevõte on investeeringutena kaasanud pea 200 miljonit dollarit, neist viimane, 100 miljoni dollari suurune C-ringi investeering, kaasati tänavu jaanuaris. Veriffi investorite hulka kuuluvad Accel, Alkeon, IVP, Mosaic Ventures, Nordic Ninja, Tiger Global, Y Combinator, Nordic Ninja, Taavet Hinrikus jt.

Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Märksõnad
Tagasi üles