Järve keskus saab sügiseks uue välisilme

PM Majandus
Copy
Keskuse uus välisilme, mis valmib sügisel.
Keskuse uus välisilme, mis valmib sügisel. Foto: Järve Keskus / Novarc Group

Tallinnas asuv Järve keskus ehitab ümber hoone fassaadi ja sissepääsud, teeb kõnniteed mugavamaks ja turvalisemaks, muudab parkimiskohad laiemaks, rajab uued rattaparklad, loob kauplustele ja pakiautomaatidele kiire ligipääsu, paigaldab katusele päikesepargi ning lisab puhke- ja rohealasid.

«Uuendused teevad Järve keskuse igale külastajale veel hubasemaks ja soravamaks,» ütles Järve keskuse tegevjuht Rome Arumaa. «Kohe kuulutame ehitushanke välja, ümberehitusega on kavas alustada märtsi keskel ja nende töödega augusti lõpuks valmis saada.»

Keskus jääb ehitustööde ajal avatuks ning tagab külastajatele ostlemismugavuse ning sujuva ligipääsu kauplustele ka sellel perioodil.

Lisaks sellele, et keskus saab kaasaegsema välisilme, uuenevad sissepääsud ning sissepääsutrepid. Keskuse külastamist kiirendab edaspidi kuus uut eskalaatorit.

Olulist rõhku pannakse sellele, et loogiline ja turvaline oleks liigelda nii jalakäijal kui ka ratta või autoga liiklejal. Jalakäijatele muutub pääs keskusesse turvalisemaks ja laiemaks, samal ajal muutuvad ka parkimiskohad laiemaks ja pakiautomaatide kasutamine operatiivseks.

Ehituse käigus luuakse eraldi lahendused perede ja invaliidide ohutuks liiklemiseks ning sissepääsude juurde parkimiskohad jalgratastele. Uuenenud keskus saab energiasäästliku päikesepaneelidega kaetud katuse ning rohe- ja puhkeala. Samuti antakse väliturule värskem sisu.

Tallinlaste kodupood

«Järve keskus on paljude tallinlaste kodupood, kuid sisustust tullakse siia ostma Eesti igast nurgast. Järve keskuse tugevuseks ongi sisustuskaupade mitmekesine valik, siin on kümneid kodu- ja sisustuskauplusi. Näiteks leiame keskuse kaupluste valikust enam kui 7000 diivanit ja tugitooli,» kirjeldas Arumaa.

Järve keskus on 20 tegevusaasta jooksul kujunenud piirkonnas lemmikostukeskuseks. Järve keskust külastab iga päev üle 10 000 inimese, eelmisel aastal kokku üle 3,7 miljoni inimese.

Keskuses uuenesid 2021. aastal juba kõik üld- ja puhkealad ning täienes kaupluste ja kaubavalik. Järve keskus kuulub kodumaisesse suurkontserni Silikaat Grupp.

Järve Keskuse uuendused:

  • Fassaadide ja sissepääsude uuendamine;
  • Paigaltakse kuus uut eskalaatorit;
  • Ehitatakse valgustatud kõnnitee;
  • Laiendatakse rattaparklaid;
  • Uuendakase puhkealasid ja kaubanduspindu.
Kommentaarid
Copy
Tagasi üles