R, 1.12.2023

Cleveron Mobility võtab kasutusele uue brändinime

BNS
Facebook
Comments
Cleveron Mobility helistamas börsikella. Vasakult Sander Sebastian Agur, Arno Kütt, Peep Kuld.
Cleveron Mobility helistamas börsikella. Vasakult Sander Sebastian Agur, Arno Kütt, Peep Kuld. Foto: Tairo Lutter

Aprillis Cleveronist eraldunud isejuhtivaid robotkullereid arendav ettevõte Cleveron Mobility AS võtab kasutusele uue brändinime Clevon. Ettevõtte ametlikuks nimeks äriregistris jääb endiselt Cleveron Mobility AS, teatas firma

 

Clevoni juhatuse esimees Arno Kütt sõnas, et ettevõtete jagunemisel sai kokku lepitud Cleveron Mobility brändinime muudatus aasta jooksul. Uus brändinimi kattub ka ettevõttes arendatava ja loodava isejuhtiva sõiduki tootenimega, mis kokkuvõttes aitab ettevõtte selgitusel ühtsemat ja loogilisemat brändi ehitada.

Esimene sõiduki mudel, mis loodi aastal 2018, kandis nime Lotte. Täna sõidab autoteedel ja veab pakke juba Clevoni kolmanda põlvkonna sõiduk Clevon 1. Ettevõttes käib igapäevaselt pidev tootearendus, et jõuda masstootmiseks küpse mudelini.

Lisaks toetab brändinimi Clevon ka ettevõtte ambitsioonikate plaanide elluviimist väljaspool Eestit. Tänaseks on teatatud koostööst nii DPD Eesti, DHL Express Estoniaga kui Leedu toidupoeketiga IKI koos nende viimase miili vedude partneriga Lastmile. Mitmed läbirääkimised on veel pooleli, kuid lähikuudel loodetakse mõned neist avalikustada. Lisaks brändinime uuenemisele muutuvad Clevoni sotsiaalmeedia kanalid ingliskeelseks, et viia ettevõtte sõnumeid laiema sihtgrupini.

 
Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles