P, 26.03.2023

WSJ: Elon Muskil oli väidetavalt afäär Google'i kaasasutaja abikaasaga

PM Majandus
WSJ: Elon Muskil oli väidetavalt afäär Google'i kaasasutaja abikaasaga
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Tesla juht Elon Musk ja Google'i kaasasutaja Sergey Brin.
Tesla juht Elon Musk ja Google'i kaasasutaja Sergey Brin. Foto: SIPA/MediaPunch

Tesla bossil Elon Muskil ja Google'i kaasasutaja Sergey Brini naisel oli kuulujuttude kohaselt armusuhe, mida Musk kategooriliselt eitab.

 

Tuntud ettevõtjate Elon Muski ja Sergey Brini lähedased sõbrasuhted on tõsiselt kahjustatud armukolmnurga tõttu, kirjutab Wall Street Journal.

Brin esitas jaanuaris abielulahutuse oma naisest Nicole Shanahanist. WSJ andmetel on lahutuse põhjuseks Muski ja Shanahani vaheline põgus afäär, mis leidis aset detsembri alguses Miamis kunstiüritusel.

Sergey Brini eksnaine Nicole Shanahan.
Sergey Brini eksnaine Nicole Shanahan. Foto: Billy Bennight/AdMedia/SIPA

Google'i kaasasutaja Brin ja Tesla kaasasutaja Musk on kauased tuttavad ja väidetavalt lähedased sõbrad. Näiteks on Musk öelnud, et ta on ööbinud Brini kodus Silicon Valley's.

Brin on rahastanud ka Muski projekte ja toetanud rahaliselt Teslat 2008. aasta finantskriisi ajal. Vastutasuks annetas Musk sõbrale ühe esimestest Tesla toodetud täiselektrilistest maasturitest.

WSJ anonüümsete allikate sõnul on Brin nüüd käskinud finantshalduritel müüa kõik oma osalused Muski ettevõtetes. Brini investeeringute väärtuse või toimunud müügi kohta puudub teave.

Shanahani ja Muski suhe oli väidetavalt lühike ja pärineb detsembri algusest, kui Brin ja Shanahan olid juba lahku läinud, kuid elasid veel koos. Kohtusse esitatud lahutusavalduses ütles Brin, et paar läks lahku 15. detsembril 2021. Brin ja Shanahan olid peaaegu neli aastat abielus ja neil on kolmeaastane tütar.

WSJ allikad teatavad ka selle aasta alguse vahejuhtumist ühel peol, kus Musk põlvitas Brini ees, et paluda talt andestust.

Musk eitab afääri

Ükski osapool ei ole WSJ-le kommentaare andnud, kuid pärast loo avaldamist eitas Musk seda teavet Twitteris. «See on täielik jama. Sergei ja mina oleme sõbrad, me olime eile koos ühel ja samal peol!» säutsus Musk.

Muski sõnul on ta kolme aasta jooksul Shanahaniga kohtunud vaid kaks korda ja nende vahel ei ole olnud midagi romantilist.

Viimasel ajal tihti pealkirjadesse sattunud Musk on suure tähelepanu all mitte ainult ebaõnnestunud Twitteri tehingu pärast, vaid ka oma isikliku elu tõttu. Väidetav afäär leidis aset paar kuud pärast seda, kui Musk ja Claire Boucher ehk tuntud kui muusik Grimes lahutasid 2021. aasta septembris. 2021. aasta detsembris sünnitas asendusema Muskile ja Boucherile teise lapse.

Möödunud sügisel sai Musk ka kaksikud enda asutatud ettevõtte Neuralink juhi Shivon Zilisega. Muskil on teadaolevalt kokku 10 last.

Märksõnad
Tagasi üles