E, 5.06.2023

Capital Mill ostis kaks suurt kaubanduskeskust

PM Majandus
Facebook Twitter
Comments
Ahtme Maxima keskus läks Capital Milli omandusse.
Ahtme Maxima keskus läks Capital Milli omandusse. Foto: Maxima

Capital Mill ostis eelmisel nädalal Fausto Capitalilt Raplamaa suurima kaubanduskeskuse Rappeli ning Ahtme Maxima supermarketi kinnistud. Tehingu väärtuseks on ca 14 miljonit eurot.

«Raplas ja Ahtmes asuvate kaasaegsete kaubanduspindade lisandumine Capital Milli portfelli toetab igati ettevõtte laienemisstrateegiat. Otsime pidevalt kõigis Balti riikides investeerimisvõimalusi ning meie hallatav investeerimisportfell on ettevõtte tegevusaja jooksul stabiilselt kasvanud,» ütles Capital Milli tegevjuht Kaarel Loigu.

Loigu sõnul on praegune majandusolukord kujunenud keeruliseks ja ettearvamatuks ning muutnud välisinvestorid ärevaks. See on ka põhjuseks, miks tänasel turul on suured kinnisvaratehingud peatunud või pandud ajutiselt ootele.

«Meie näeme siin aga häid võimalusi, kuna olukord soosib kohalike investorite aktiivsust tehingute tegemisel,» tõdes Loigu.

Fausto Capitali ühe osaniku Sven Mihailovi sõnul oli müügi taga soov keskenduda enam ärikinnisvara arendusele, eelkõige ajaloolise paberivabriku piirkonda loodud Fahle ärikvartali uute etappide arendusele.

Raplas ja Ahtmes asuvate kaubanduspindade ostu finantseerisid LHV ja Bigbank.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles