N, 30.03.2023

Bolt alustas tegevust uues Kesk-Euroopa riigis

Carl-Robert Puhm
, majandusajakirjanik
Bolt alustas tegevust uues Kesk-Euroopa riigis
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Bolt.
Bolt. Foto: Tairo Lutter

Kui varasemalt polnud transpordiettevõte Bolt Šveitsis esindatud mitte ühegi teenusega, siis alates tänasest saab riigis laenutada ettevõtte tõukerattaid.

Esmalt saab Bolti elektritõuksidega sõita Šveitsi suuruselt kuuendas linnas Winterthuris, peagi on plaanis laieneda ka teistesse linnadesse.

Šveits on 21. Euroopa riik, kus saab Bolti tõukerattaid laenutada. «Kesk-Euroopa linnad on Boltile olulised turud, kus näeme, et vajadus alternatiivsete liikumisviiside järele üha kasvab. Näiteks alustasime Šveitsi naaberriigis Saksamaal tegevust täpselt aasta tagasi ja nüüdseks oleme seal laienenud lausa 54 linna. Ka Šveitsis on plaanis peagi tegevust laiendada,» ütles Šveitsi turu eest vastutav Balthasar Scheder.

Šveitsis saab sõita Bolti kõige uuema tõukerattamudeliga Bolt 5, mis on valmistatud 100 protsenti taaskasutatavast alumiiniumist ja selle eeldatav elutsükkel on kuni 60 kuud.

Bolt pakub kergliikurite renti 175 linnas ja 21 riigis üle Euroopa. Sel aastal plaanib ettevõte laieneda kergliikurite renditeenusega enam kui 250 Euroopa linna ja tuua tänavatele 230 000 tõukeratast ning elektrijalgratast.

Märksõnad
Tagasi üles