TS Laevad avas võimaluse jälgida praamijärjekordi veebikaamerast

BNS
Copy
Praamijärjekord Kuivastu sadamas. Foto on 2018. aastast.
Praamijärjekord Kuivastu sadamas. Foto on 2018. aastast. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Eelmisest nädalast saab praamid.ee lehel avanevast kaamerapildist vaadata, kui pikk on järjekord saari teenindavates sadamates, kirjutab Hiiu Leht.

Sadamakaamerate otsepildi leiab TS Laevade kodulehel reisijale rubriigist «Võimalused sadamas», kus tuleb valida sadama nimi. Kaamerad on üleval nii Virtsu, Kuivastu, Rohuküla kui Heltermaa sadamas.

ASi Tallinna Sadam turundus- ja kommunikatsiooniosakonna juhataja Sirle Arro ütles, et ettevõte saab kaamerapildid sadamate valdajalt, Saarte Liinidelt, kellelt tuli ka kaamerate avalikuks tegemise algatus.

«Reisijad on sageli pöördunud meie poole sooviga saada otsepildina ülevaadet olukorrast sadamates,» ütles Arro. «Huvi sadamakaamerate pildi vastu on,» kinnitas ta ja tõi näiteks, et sel pühapäeval vaadati kaamerapilte ligi tuhat korda.

ASi Saarte Liinid juhatuse esimees Villu Vatsfeld lisas, et sadamate kaamerasüsteem on nende töövahendiks juba üle kümne aasta. «Oleme kaamerapilti meie sadamate seisukorrast jaganud ka varem,» ütles Vatsfeld. «Kaamerasüsteemi esmane eesmärk on siiski sadamate turvalisuse ja ohutuse tagamine ning seda arendame ettevõttes tervikuna,» märkis ta

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles