E, 5.06.2023

FOTOD ⟩ Megastari tabas tehniline rike, laev pukseeriti sadamasse

Facebook Twitter
Comments 5

Täna hommikul kell 7.30 Tallinnast Helsingi suunas väljunud Tallinki parvlaeva Megastar tabas vahetult pärast reisi algust tehniline rike.

Tallinki teatel on Megastari tänased väljumised tühistatud seoses laeva automaatikaseadmete rikkega. Kuni Megastar on taas võimeline liinile naasma, teenindavad Tallinna-Helsingi laevaliini süstiklaev Star, reisilaev Silja Europa ja kaubalaev Sea Wind.

Megastar jäi ankrusse umbes pooleteise kilomeetri kaugusel sadamast, kust ta kella 11ks  puksiiride abiga tagasi Vanasadamasse toimetati.

Ettevõtte teatel puudutas tõrge vaid laeva juhtimissüsteeme ning vee- ja elektrivarustus olid pidevalt tagatud. «Laeva pardal olnud reisijatele pakkusime ka hommikusööki,» lisas Nelson

Tallinki teatel töötavad nad pingsalt rikke kiire kõrvaldamisega ning teavitavad kliente jooksvalt võimalikest liinigraafiku muudatustest Tallinna-Helsingi liinil.

«Meie klienditeenindus tegeleb ka kõigi nende inimestega, kel olid piletid järgmistele Megastari väljumistele. Võimalus on saada pilet Starile. Kui see ei sobi, leiame klientidele mõne muu sobiva lahenduse,» ütles Nelson.

Tallink Grupp vabandab oma klientide ees ebamugavuste pärast ja ettevõtte klienditeenindus võtab esimesel võimalusel ühendust kõikide reisijatega, keda see muudatus puudutab. 

Facebook Twitter
Comments 5

Märksõnad

Tagasi üles