Lux Express paneb Tartu ja Haanja vahel sõitma suusabussi

BNS
Copy
Suusaekspressi buss viib suusatajad otse sihtpunkti, selleks loodi Haanja suusakeskuse parklasse uus bussipeatus. Pildil on Haanja puhke- ja spordikeskuse juht Anti Saarepuu (VASAKUL) ning Lux Expressi bussijuht Allan Kannel.
Suusaekspressi buss viib suusatajad otse sihtpunkti, selleks loodi Haanja suusakeskuse parklasse uus bussipeatus. Pildil on Haanja puhke- ja spordikeskuse juht Anti Saarepuu (VASAKUL) ning Lux Expressi bussijuht Allan Kannel. Foto: Robin Valge

Bussiettevõte Lux Express ja sihtasutuse Haanjamaa Sport toovad alates 17. detsembrist liinile Tallinna-Tartu-Haanja nädalavahetuse suusaekspressi.

Lux Expressi tegevjuht Ingmar Roos näeb koostöös võimalust proovida Eestis esimest niinimetatud suusaekspressi kontsepti, mis viib kahe suurema linna elanikud otse suusakeskusesse.

«Tallinna ja Tartu elanikel avaneb unikaalne võimalus astuda otse liinibussist suusarajale, mis on meile teadaolevalt Eestis esmakordne,» ütles Roos pressiteates ja lisas, et Lux Express otsib jätkuvalt võimalusi liinivõrgu laiendamiseks ja oma reisijatele uute sihtkohtade pakkumiseks.

Haanja puhke- ja spordikeskuse juhi Anti Saarepuu sõnul on alates novembrist nähtud kõvasti vaeva tipptasemel murdmaasuusaradade ettevalmistusega ning tänu Lux Expressi ning kõigi seotud ametkondade kiirele tegutsemisele ollakse valmis Tallinna-Tartu-Haanja suusaekspressi avamiseks ja suusasõprade teenindamiseks alates sellest reedest.

Uue liini tarbeks pannakse püsti uus bussipeatus suusakeskuse parklas.

Reedeti ja pühapäeviti väljuvad Tallinna-Tartu-Haanja suusabussid mõlemas suunas kahel korral, laupäeviti saab Tallinnast ja Tartust suusakeskusesse ja tagasi ühel korral.

Tagasi üles