«Suuremal hulgal Elwa ümbruskonna waldadel on soow elektrilwalgustust sisse seada. Siis on muidugi ülespandud telefonipostidel kahekordne suur tähtsus,» seisab samas.
Rõngu kihelkonna inimesed kurdavad samal ajal, et pidude hooaeg näikse möödas olevat. «Seltsid kaebawad leige osawõtmise üle. Tehakse proowi söömingute ja joomingutega, mis arwatakse inimesi weel ligi tõmbawat. Moodu läbewad ka maski-pidud, sest neid on kerge korraldada. Nagu näha, on seltskonnas janttde ja üleüldiselt kerge-lõbu ajajärk käes,» kirdetakse Postimehes 1921.aasta 2. novembril. «Joomine Rõngus läheb liiale. Silma paistawad selle poolest iseäranis mõned kohaliku seltsi tegewliikmed, kelle eesotsas pasunakoori mehed. Joomise kohaks tarwitatakse seltsi ruume, kuhu mehed kokku tulewad harjutuse nime all,» lahatakse lehes veel Rõngu muresid.
3. novembril 1921. aastal võis aga rõõmustada Eesti-Soome kaubalepingu üle. «EestiSoome kaubalepingu järele, mis laupäewal Helsingis alla kirjutati. Vabastatakse Eestis sisseweo tollist mitmesugused Soome kaubad, nagu kalapüügi saadused, puumass, tselluloos, loomad jne. Teiselt poolt wabastakse Soomes wastawatest maksudest mitmesugused Eesti kaubad, nagu kartulid, õunad, loomad, mõned mineraalid jne. Peale selle alandatakse mõlemas riigis sisseweo tolle mitmesuguste kaupade pealt 10—80 prots. Wõrra,» kirjutab Postimees.
7. novembril oli tähelepanu all aga kartul ja piiritus. «Hiljuti oli rahaministeeriumi, aktsiisi peawalitsuse ja kartulite ühisuste liidu esitasate mahel pikem nõupidamine piirituse hinna määramise asius tulewaks hooajaks. Aktsiisivalitsus on arvamisel, et piirituse kraadi hinnaks 5 marka. küllalt on. Oma kalkulatsioones on tema kartuli hinnaks 40 marka. Puudast,» kirjutab Postimees.