„Ei ole paremat perioodi uuele tarkvarale üleminekuks, kui aeg, mis on sundinud meid muutma seniseid äriplaane meist sõltumata asjaoludel. Tänane olukord maailmas näitab, et igal ajal tuleb olla valmis erakorraliste ja kaalutletud otsuste tegemiseks, et hoida oma ettevõte töös ning samas planeerida kasvu,” ütleb MS Ärisüsteemid SAP müügijuht Taavi Mikker. „Ja mida varem üleminekuga alustada, seda varem saab vananenud tehnoloogiad ja protsessid korrastada ning pilvepõhise tarkvara eelised ettevõtte kasuks tööle rakendada.”
Asendamatuks igapäevaseks abimeheks on SAP Business ByDesign, mis koondab ühte programmi arvukalt võimalusi: ettevõtte finants- ja juhtimisarvestuse, kliendisuhete halduse, projektiarvestuse, lao, hankeprotsesside ja tarneahela juhtimise, tööstusharupõhise funktsionaalsuse ning erinevad liidestused. Ehk tegelikult kõik, mida ühel tootmisettevõttel, hulgikaubandusega tegeleval firmal või professionaalsete teenuste pakkujal oma töös vaja läheb.
„Kliendid on tänapäeval teadlikumad ning nõudlikumad kui kunagi varem ning teenuse pakkuja peab olema võimeline kiiresti reageerima tellimustele ja kliendi soovidele, andma kiirelt tagasisidet nii partneritele kui ka klientidele. SAP Business ByDesign aitab reaalaja infoga ning ressursi kasutuse ülevaatlikkusega, aidates kaardistada kasumlikumad kliendid ja teenused, võimaldades efektiivsemalt hallata töötajate ressurssi lähtudes töötajate kvalifikatsiooni tasemest ning hetke hõivatusest ja planeerida teostavate tööde ajagraafikut,” tutvustab Mikker.
Ta lisab, et suureks plussiks on ka see, et tegemist on pilvepõhise ERP-tarkvaraga, kus tarkvara ja teenused on kättesaadavad ühes fikseeritud kuutasuga paketis. See tähendab, et ettevõttel puudub vajadus investeerida serveritesse, tugiteenustesse või IT-meeskonda ja andmete kaitsmine ning varukoopiate tegemine toimub automaatselt. Business ByDesign võimaldab kiiresti tööd alustada, kuna ei nõua eraldi installeerimist ega spetsiaalset riistvara, vaid käib ise ajaga kaasas – garanteerides lahenduse pideva uuendamise neli korda aastas, kasutajate tööd segamata.