R, 31.03.2023

Circle K juht lahkub ametist

PM Majandus
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 3
Kai Realo.
Kai Realo. Foto: Madis Veltman / Postimees

16 aastat Statoilis ja Circle K-s töötanud ning viimased 9 aastat ettevõtte peadirektori ülesandeid täitnud Kai Realo lahkub augustis ametist.

«Circle K peadirektori ametikoht on väga vastutusrikas, kuid kahtlemata ka üks parimatest töökohtadest Eestis. Olen 16 aasta jooksul saanud selles ettevõttes teha praktiliselt kõike, millest olen unistanud. Mul on olnud õnn töötada tiimiga, kes on hinnanud väärtuspõhist juhtimist ning arendada ettevõtet, mis on seisnud nii Circle K-s töötavate inimeste kui Eesti jaemüügisektori arengu eest,» sõnas Realo.

Lahkuva juhi sõnul annab ta ettevõtte üle hea seisus. «Lahkumise teeb lihtsamaks ka see, et vaatamata koroonakriisile on ettevõtte majandustulemused suurepärased ning samuti pole kunagi varem olnud Circle K Eestil nii pädev, teotahteline ja ühtehoidev juhtrühm kui praegu,» kinnitas Realo.

Tööandjate Keskliidu esinaise teatel siirdub ta jäätmekäitlussektorisse. «Kuna areng toimub muutustega käsikäes, siis olen vastu võtnud otsuse liikuda Circle K-st edasi ning alustada tööd Ragn-Sells Eesti juhatuse esimehena. Pean oma uueks missiooniks mitte ainult ringmajanduse valdkonnas eeskuju näitava ettevõtte juhtimist, vaid üldisemalt keskkonnasäästlikkuse ja jätkusuutlikkuse teemade eestvedamist Eestis,» nentis Realo.

Kai Realo viimane tööpäev Circle K Eesti peadirektorina on 19. augustil.

Uue juhi tööleasumise osas käivad Circle K kontsernis läbirääkimised ning uus peadirektor loodetakse leida ettevõtte seest, teatab kütusemüüja.

Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 3
Märksõnad
Tagasi üles