Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Suursaarte teenindamiseks toimuvad lisalennud ka sel nädalal

NyxAiri lennuk FOTO: NyxAir

Transpordiamet tellib suursaarte teenindamiseks vedajatelt lisalende ka sel nädalal ning on seda valmis tegema kuni parvlaeva Tõll naasmiseni Kuivastu-Virtsu liinile.

Transpordiameti liikuvuse planeerimise teenistuse direktori Martin Lengi sõnul jälgitakse liinide koormusi ning tellitakse vajaduse tekkides operatiivselt lisareise.

Lisalennud väljuvad ameti teatel sel nädalal reedel ja pühapäeval kell 15 Tallinnast Kärdlasse ning kell 15.45 Kärdlast tagasi Tallinna.

Transpordiamet soovitab inimestel saartele liikumiseks kasutada võimalusel ühistransporti või lennukit. Vajadusel on bussifirmad valmis panema saari teenindavatele liinidele lisabusse. Bussid pääsevad laevadele eelisjärjekorras.

Kuna Saaremaa ja Hiiumaa laevaliine teenindava TS Laevade parvlaev Tõll sõitis eelmisel nädalal Kuivastu sadamas vastu kaid ja vajab remonti ning asenduslaev on väiksema mahutavusega, võivad sadamatesse tekkida järjekorrad.

TS Laevad on kinnitanud, et kaile ootama kedagi ei jäeta ning vajadusel tehakse lisareise, et kõik soovijad pääseksid mandrilt saartele või sealt ära.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada
Tagasi üles
Back