Need on parimad kaugtöö tegijad

PM Majandus
Copy

Koroonapandeemia aeg on olnud keeruine kõikidele organisatsioonidele ja töötajatele. Kes selle keerulise olukorraga kõige paremini hakkama said, selgub 9. juunil kell 14 algaval tunnustusüritusel, mida saab jälgida Postimehe vahendusel.

Üritusel tunnustatakse eeskujusid ning selguvad kaugtöömärgise saajad.

Tulemusi kommenteerib konkursi žürii: Targa Töö Ühingu juht Ave Laas, Elisa personalivaldkonna juht Kaija Teemägi, PARE tegevjuht Kärt Kinnas ja Tööinspektsiooni peadirektor Maret Maripuu.

Trummipõrina saatel selgub parim kaugtööd soosiv juht 2021: saladuseloor langeb otse-eetris.

Kaug(õppe)töö aasta: kuidas jagatakse keemiatarkust läbi ekraanide? Oma kaugtöö kogemust jagab Tallinna Reaalkooli keemiaõpetaja ja õppealajuhataja Martin Saar.

Räägime juhtide toetamisest kaugtööl. Juht on oma inimeste tugi ja turvalise töökeskkonna looja. Aga kes siis juhti toetab? Mõtteid jagab juhtide coach ja Nobel People OÜ partner Kristiina Tukk.

Koostöö kaugtööajastul? Kuidas on tiimitöö sujunud ajastul, kus kolleege näeb vaid läbi Zoomi-akna? Kas looming tuleb ekraanist läbi ehk kas teatriproove saab teha virtuaalselt? Ja milliseid väljakutseid esitab tulevik ning hübriidtöö? Teemal arutlevad teiste seas Elisa Eesti juht Sami Seppänen, teatrijuht ja produtsent Karl Kermes, Peaasi.ee tegevjuht ja kliiniline psühholoog Anna-Kaisa Oidermaa.

Live-üritust juhib armastatud saatejuht Anu Välba.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles