P, 1.10.2023

Eesti ettevõte EveryPay sai kõrge tunnustuse oma loodud makseteenuse eest

PM Majandus
Facebook
Comments
EveryPay makselahenduste hulka kuuluvad universaalse pangalingiga maksed ja LinkPay makselingid.
EveryPay makselahenduste hulka kuuluvad universaalse pangalingiga maksed ja LinkPay makselingid. Foto: Graham Oliver

2012. aastal Eestis idufirmana alustanud EveryPay nimetati finantsajakirja Global Banking & Finance Review poolt Kesk-Euroopa parimaks uueks makselahenduse pakkujaks aastal 2020.

Igal aastal jagab rahvusvaheline ajakiri Global Banking & Finance Review auhindu maailma silmapaistvatele finantsvaldkonnas tegutsevatele ettevõtetele. Üheks auhinnakategooriaks on parim uue makseteenuse pakkuja (Best New Payment Solution Provider).

Üheksa aastat tagasi idufirmana alustanud ning praeguseks Baltikumi juhtivate pankade koostööpartneriks arenenud Eesti ettevõttel EveryPay õnnestus pälvida aasta parima uue makselahenduse pakkuja tiitel Kesk-Euroopas.

Finantsinstitutsioonidele pilvepõhist digimaksete platvormi pakkuva EveryPay tegevjuhi Lauri Tederi sõnul näitab tunnustus, et ettevõte on õigel teel ning käes on aeg seada sihid kaugemale.

Lauri Teder, tegevjuht
Lauri Teder, tegevjuht Foto: EveryPay

«Oleme tänu koostööle Baltikumi kõige tugevamate pankadega juba üksjagu saavutanud, kuid soovime teenust täiustada ja pakkuda klientidele parimat kvaliteeti. Rahvusvaheline tunnustus on märk, et on aeg laieneda ka mujale Euroopasse,» ütles Teder.

EveryPay sündis 2012. aastal vajadusest paremate ja kaasaegsemate makselahenduste järele. Ettevõte teeb koostööd Swedbanki, SEB ja LHVga ning pakub klientidele innovaatilisi maksevõimalusi, näiteks universaalse pangalingiga maksed ja LinkPay makselingid.

Global Banking & Finance Review on Suurbritannias välja antav rahvusvaheliselt tunnustatud finantsajakiri, millel on aastas üle 3 miljoni unikaalse külastuse. 2011. aastal hakkas väljaanne korraldama iga-aastast konkurssi Global Banking & Finance Awards, et tunnustada finantssektori olulisemaid muutusi. Mullu jagati auhindu juba kümnendat aastat järjest.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles