N, 30.11.2023

FOTOD ⟩ Eilse ostupaanika asemel valitseb keskustes vaikus

Kaja Koovit
, majandusportaali toimetaja
Facebook
Comments
11.03.2021, Tallinn. Kehtestatud koroonaviiruse leviku tõkestamiseks uued piirangud. Poed ja kaubanduskeskused on suletud, avatud on hädavajalikud poed ja teenused. Foto: Konstantin Sednev / Postimees Grupp
11.03.2021, Tallinn. Kehtestatud koroonaviiruse leviku tõkestamiseks uued piirangud. Poed ja kaubanduskeskused on suletud, avatud on hädavajalikud poed ja teenused. Foto: Konstantin Sednev / Postimees Grupp Foto: Konstantin Sednev / Postimees

Kui eile käis kaubanduskeskustes ning ehituspoodides vilgas kauplemine ning paljud poed pikendasid õhtust lahtiolekuaega, siis tänasest on olukord teine: keskused on suletud, parklad tühjad ning kaupa saab vaid kontaktivaba müügina.

Ehituse ABC müügi- ja turundusdirektor Margo Pruunlep selgitas eile, et ehituspoed suletakse küll füüsiliselt nii nagu teised kaubandusettevõtted, kuid müük jätkub ka piirangute ajal e-poe ja drive-in-müügipunktide kaudu, kus on võrdväärselt kauplusega rikkalik ehitus- ja sisustuskaupade valik.

Järve Keskuse juhi Rome Arumaa sõnul on kaupmeestel piirangute kohaselt võimalik kaupa müüa väljastuspunktidest ning mõned Järve Keskuse kauplejad on sellest võimalusest ka huvitatud.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles