/nginx/o/2012/01/25/928032t1h2fe4.jpg)
Pärnumaal hakkab halbade ilmadega sõitma taksobuss Pärnu linna ja Munalaiu sadama vahel, jäätee korral viib buss otse Kihnu välja.
Pärnumaal hakkab halbade ilmadega sõitma taksobuss Pärnu linna ja Munalaiu sadama vahel, jäätee korral viib buss otse Kihnu välja.
Taksobussiliin hakkab toimima tellimise alusel, kui ilmastikuolude, näiteks udu, madalad pilved, tihe lumesadu jne tõttu jääb lend Pärnu-Kihnu ära, teatas Pärnu maavalitsus.
Sel puhul tellib taksobussi sõitjate toimetamiseks lennujaamast Munalaidu või ka vastupidi Kihnu lennujaama dispetšer. Munalaiu ja Kihnu vahel toimub sel puhul liiklus hõljukiga. Buss veab reisijaid liinil Pärnu bussijaam- lennujaam-Munalaid ja jäätee olemasolul ka Kihnu.
Taksobussiliini käigushoidmise leping kestab selle aasta 1. veebruarist kuni 2014 aasta lõpuni. Taksobuss mahutab kaheksa reisijat. Pileti hind taksobussis Munalaiuni on 2 eurot ja jäätee ületamise korral Kihnu 2.30 eurot.