P, 2.10.2022

Galerii ⟩ Postimehe endine meediamaja saab uue kuue

Janno Riispapp
, reporter
Postimehe endine meediamaja saab uue kuue
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Fausto Capital renoveerib Maakri tänaval asuva Postimehe endise meediamaja, mis hakkab ümberehituste järel kandma nime Maakri Hub.
Fausto Capital renoveerib Maakri tänaval asuva Postimehe endise meediamaja, mis hakkab ümberehituste järel kandma nime Maakri Hub. Foto: KAOS Arhitektid

Fausto Capital renoveerib Tallinna kesklinnas Maakri tänaval asuva Postimehe endise meediamaja, millele ehitatakse peale kaks klaasist lisakorrust.

Maakri 23a asuva 17-korruselise ja 10 000-ruutmeetrise hoone arendaja Fausto Capital alustab ehitusega selle aasta lõpus ning renoveerimine valmib plaanide järgi 2021. aasta neljandas kvartalis.

Fausto Capitali müügijuht Einar Niin ütles, et uut pinda otsivaid kliente on turul vähem ja üürimisprotsess pikem, kuid hea asukohaga ja kvaliteetsete üüripindade järgi nõudlust on. Niin lisas, et ankurrentniku leidmiseks käivadläbirääkimised mitme ettevõttega. «Meie visioon on koondada Maakri Hub'i IT-ettevõtteid ning tekitada sinna selle valdkonna sünergiat. See ei välista majja ka teiste valdkondade ettevõtete kolimist,» ütles Niin.

Märksõnad
Tagasi üles