Ka 2018. aasta kahjum oli Boltil väga suur – 60 miljonit eurot, mis on Eesti kõigi aegade suuremate kahjumite reas kuuendal kohal.
Samas oli Bolt teist aastat järjest majanduslehe Financal Timesi koostatava Euroopa kiiremini kasvavate ettevõtete edetabelis kolmandal kohal.
Vopaki saja miljoni euro suuruse kahjumi põhjuseks 2017. aastal oli põhivaraväärtuse langus 105,7 miljoni euro võrra. 2016. aastal langes see 74 miljoni euro võrra ja ettevõtte kahjum oli siis 57,7 miljonit eurot.
Mõni aasta varem, 2013. aastal, maksis Vopak omanikele 100 miljonit eurot dividende, mis oli enne 2015. aastat, mil Swedbank maksis omanikutulu 550 miljonit eurot, suurim dividend, mida ükski Eesti ettevõte varem maksnud oli.
Eesti kõigi aegade suuruselt teise kahjumi, 88 miljonit eurot, sai SEB finantskriisi ajal 2009. aastal ja hiigelkahjumi, nagu teistegi pankade suurte kahjumite, peamine põhjus oli halbade laenude mahakandmine. Mõni aasta hiljem selgus, et pangad olid laenukahjumite arvestuses väga konservatiivsed ning enamik lootusetuks tunnistatud laene tegelikult ei olnudki lootusetud, mistõttu teenisid pangad tänu nende bilanssidesse tagasiviimisele korralikke kasumeid.
Suuruselt kolmanda kahjumi, 81,4 miljonit eurot, sai Eesti Energia tütarettevõte Enefit Energiatootmine 2015. aastal. Suure kahjumi põhjuseks oli nafta hinna järsk kukkumine, mis kahandas põlevkiviõli tootmise tulusid. Ka elektri hind langes toona üsna märkimisväärselt.