Tallink avab suvel ajutise Helsingi-Riia regulaarliini

Copy
Tallink Silja Line reisilaev Helsingi sadamas.
Tallink Silja Line reisilaev Helsingi sadamas. Foto: Alexander Demianchuk/Alexander Demianchuk/TASS
  • Tavalisest erinevat turismihooaega arvestades kujundab Tallink teenuseid ümber

Tallink Grupp alustab 26. juunist kuni 15. augustini ajutise regularliiniga Helsingi ja Riia vahel. 

Tallinki teatel hakkab liini teenindama Silja Serenade, mis tavapäraselt sõidab Helsingi–Stockholmi liinil. Laev väljub alates 26. juunist üle päeva nii Helsingi Lõunasadama Olympia terminalist kui Riiast. Helsingist väljub laev 16.00 ja saabub järgmisel hommikul 10.30 Riiga. Väljumine Riiast toimub kell 16.30 ja Helsingisse saabub laev 11.00. 

«Riia–Helsingi liin ei ole meie jaoks täiesti uus, kuna oleme ka varem pakkunud Soome ja Läti pealinnade vahelisi menukaid erikruiise, mis on meie Soome klientide hulgas väga populaarsed,» kommenteeris Tallink Grupi juhatuse esimees Paavo Nõgene pressiteates. 

Ta lisas, et kuna eelolev suvi ja turismi kõrghooaeg on varasemate aastatega võrreldes väga erinevad, on Tallink pidanud väga lühikese aja jooksul uudselt lähenema ning pakutavad teenused ümber kujundama. 

Silja Serenade’i pardal on ettevõtte teatel rakendatud tõhustatud hügieeni- ja ohutusmeetmeid, sealhulgas tihedamat pindade puhastamist- ja desinfitseerimist. Piirangud on seatud restoranide ja baaride täitumusele eri aegadel ning pakutakse ohutusreeglitele vastavaid meelelahutusvõimalusi. 

Tagasi üles