T, 26.09.2023

Tallink taasavab õige pea Riia hotelli

PM Majandus
Facebook
Comments 1
Tallink City hotell Tallinna kesklinnas.
Tallink City hotell Tallinna kesklinnas. Foto: Caro / Ramesh Amruth / Caro / Ramesh Amruth

Tallink Grupi tütarettevõte Tallink Hotels teatas täna, et taasavab alates 1. juunist klientidele Riias paikneva Tallink Hotel Riga, mille opereerimine peatati ajutiselt 18. märtsil koroonaviirusest tingitud reisipiirangute ja kehtestatud eriolukordade tõttu.

Kuna reisikeeld Balti riikide vahel on tänaseks kaotatud ning Eesti ja Leedu kodanikel on juba täna võimalik naaberriikidesse reisida, juhul, kui puuduvad viirusega seotud haigusnähud ning ollakse terved, siis otsustas Tallink Hotelsi juhatus 1. juunist ka Läti pealinnas asuva hotelli külalistele taasavada.

«Suvi on peagi käes ja kuigi muu maailm on tänaseks meie jaoks reisimiseks veel enamasti lukus, on Baltikumis eelmisel nädalal piiride avamisega tekkinud nii-öelda «väike Schengen» loonud meile väikese turismioaasi ja eestlased, lätlased ja leedulased saavad vähemalt meie kolmes riigis möödunud kuude keerulisele argipäevale väikest vaheldust otsida,» kommenteeris otsust Tallink Hotelsi juhatuse liige Ave Svarts.

Tema sõnul näitas Tallinki lojaalsusprogrammi liikmete seas mai algul läbi viidud küsitlus, et reisihuvi lähiriikidesse on eestlaste seas pärast pikka reisipiirangute perioodi arvestatav ning üle poolte eestlastest siiski soovib juba sel suvel võimalusel vähemalt mõnda meie naaberriiki reisima minna.

Facebook
Comments 1

Märksõnad

Tagasi üles