P, 4.06.2023

Endisesse veduridepoosse Tallinnas tuleb konteinerhotell

BNS
Facebook Twitter
Comments
Hektori konteinerhotell.
Hektori konteinerhotell. Foto: Hektor

Veebruaris avab Tallinnas Balti Jaama Turu ja Telliskivi Loomelinnaku vahetus naabruses uksed Euroopas ainulaadne konteinerhotell, mis on mõne aasta eest Tartusse hosteli loonud Hektori järgmine ettevõtmine.

«Tallinna Hektori hotellitoad on ehitatud merekonteineritesse, mis hoolimata karmist fassaadist ja varasemast tööst kaubakonteinerina pakuvad ülimat magamismugavust ja kõike, mida ühest hotellitoast oodata võib,» kirjeldas Hektori asutaja Sten Tikk.

Merekonteinerite kasutamine arhitektuuris on aina suuremat populaarsust koguv lahendus. «Aga nii Eestis kui ka lähiriikides oleme esimesed, kes sellised lahendused hotellindusse toob,» lisas Tikk.

Hotellis on 84 tuba, mis tähendab, et hea une ja vägeva kogemuse saab kuni 168 inimest. «Industriaalsesse keskkonda oleme loonud toa, mis üllatab külalist positiivselt oma mugavuse, hubasuse ja funktsionaalsusega,» selgitas hotellijuht Killu Maidla.

Hektori konteinerhotell on ühtlasi esimene hotell Balti Jaama Turu ja Telliskivi Loomelinnaku alal. «Vähem kui 10 aastaga mahajäetud tööstusalast Tallinna peamiseks tõmbekeskuseks kujunenud piirkond on oma esimest hotelli oodanud juba mõnda aega. Meil on väga hea meel, et selle tühimiku täidab Hektor oma pöörase ideega,» kommenteeris Balti Jaama Turu ala arendava Astri Grupi juht Anne Aland.

Hotell on naabriks mitmele Telliskivi 62 aadressil asuvale ettevõttele, võttes enda alla suurema osa ajaloolisest Depoo hoonest.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles