N, 28.09.2023

Kristiine keskuse esine on nüüd rohkem turvatud

Magnus Altküla
, Tarbija toimetaja
Facebook
Comments 1
Kristiine keskuse ümbrusesse paigaldati kolm uut 360-kraadilist vaadet tagavat turvakaamerat
Kristiine keskuse ümbrusesse paigaldati kolm uut 360-kraadilist vaadet tagavat turvakaamerat Foto: Raepress

Kristiine kaubanduskeskuse esine kaeti kolme uue 360-kraadilist ülevaadet tagava ööpäevaringse valvekaameraga. 

«Oktoobri alguses töötasid Kristiine linnaosavalitsus koostöös kaubanduskeskuse juhtkonna, piirkonna politseinike ja turvafirmaga välja turvameetmete tõhustamise tegevuskava, mille keskseks osaks oli turvavideokaamerate arvu suurendamine. Kaamerate edastatav pilt suundub politsei operatiivkorrapidaja pulti ning õigusrikkumise korral saadetakse kohale politseipatrull,» selgitas Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe.

«Kristiine kaubanduskeskuse esine nõuab suuremat tähelepanu turvalisuse tagamise osas. Siit liigub iga päev läbi tuhandeid inimesi, suur hulk ühistransporti ja autosid, paraku leidub ka avalikku korda rikkuvaid isikud. Lisaturvakaamerate paigaldus võimaldab politseil märksa rohkem ja kiiremini selliseid juhtumeid ennetada, märgata probleeme ja taastada kord,» lisas Riibe.

Mustamäe-Kristiine piirkonnavanem Tago Trei sõnas samuti, et Kristiine keskuse esine ala vajas senisest suuremat tähelepanu. «Sellele on osutanud ka Kristiine kogukonna liikmed, kelle sõnul leiab keskuse eest iga päev alkoholijoobes inimesi, kes oma tegevusega teisi häirivad. Kaamerad on heaks heidutusvahendiks, kuid samas pakuvad väärtust väljakutsetele reageerimise ja süütegude tõendamise osas. Peagi on Kristiine keskuses oma uksed avamas ka teine KFC Eestis ehk inimeste liikumine peaks keskuse esisel alal veelgi suurenema,» leidis Trei. 

Facebook
Comments 1

Märksõnad

Tagasi üles