Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Kristiine Keskuse 20 miljoni eurone uuenduskuur sai valmis

Kristiine Keskus. FOTO: Tairo Lutter

Kaks aastat kestnud uuendustööd Kristiine Keskuses on lõppenud, uuenduskuuri kogumaksumus oli ligikaudu 20 miljonit eurot.

Juurdeehitust keskusele ei tehtud, kuid laiendatud on olemasolevat pinda. Tööde tulemusel on suurenenud keskuse väljaüüritav pind umbkaudu 1000 ruutmeetri võrra 45 000 ruutmeetrini, teatas Kristiine Keskus.

Renoveerimistööde käigus mindi üle keskkonnasõbralikumale energiakasutusele. Kõik keskuse valgustid vahetati LED-pirnide vastu ning kaalutakse ka päikesepaneelide paigaldamist.

«Nii Kristiine Keskuse kui kogu Cityconi grupi jaoks on keskkonna- ja kliimasõbralikemate alternatiivide kasutuselevõtt väga oluline,» kommenteeris Kristiine ja Rocca al Mare juht Linda Eichler pressiteate vahendusel.

Kristiine Keskuse kaks aastat kestnud uuenduskuur valmis. FOTO: Kristiine keskus

Välja on vahetatud keskuse sisseseade sealhulgas põrandaplaadid, vaateaknad ja istumispingid. Enne jõule on kavas lõpetada ka uue puhkeala ehitustööd.

Kaasajastatud on ka rattaparklat. Septembris paigaldatud 200 parkimishoidikule on nüüd lisandunud ka Bikeep nutihoidikud. Kevadel paigaldatakse elektritõukerataste parkimis- ja laadimiskohad.

Pärast uuenemist on keskuses kokku 110 moepoodi ja 15 toitlustuskohta ning uus toidutänav Kristiine Road, mille ankurrentnikuks on novembris avatav 24 tundi avatud Kentucy Fried Chicken (KFC).

Kristiine Keskuse kaks aastat kestnud uuenduskuur valmis. FOTO: Kristiine keskus
Tagasi üles
Back