Elon Musk palkas Twitteris legendaarse vormelitähe

Tesla Model S. FOTO: Kim Hong-Ji / REUTERS

Tesla on otsustanud saata ühe oma Model S elektriauto kuulsale Saksamaa Nürburgringi rajale ning rooli astub endine Vormel 1 täht Nico Rosberg. 

Nagu paljud muud Tesla tegevjuhi Elon Muski ettevõtmised, algas ka Nico Rosbergi palkamine Twitterist. Musk säutus, et viib Model S-i Nüburgringile ning Rosberg pakkus kommentaarides, et kui Musk vajab «adekvaatset sõitjat», siis võib ta rooli astuda. Musk oli hea meelega nõus. 

Rosberg lõpetas vormel 1 karjääri pärast 2016. aasta maailmameistrivõistluste võitmist. Pärast seda sai temast tulihingeline elektriautode ja rohelise transpordi toetaja, kes on korduvald avaldanud poolehoidu Teslale. Ühtlasi on ta Greentech festivali kaasasutaja – üritus, kus pannakse igal aastal välja kõige uuemad keskkonnasõbralikud autotehnoloogiad. 

Rosberg on väga kogenud elektriautodega sõitja ning eriti meeldivad talle ekstreemselt kiired elektrilised sportautod. Ta on katsetanud Tesla Model S Ludicrous+ mudelit, mis on kõige võimsam ja kiirem saadaval olev Tesla Model S versioon. Niisiis on ta tõenäoliselt kõige parem inimene, kes võiks Nürburgringil Tesla rooli istuda. 

Tagasi üles
Back