L, 2.12.2023

Legendaarne keskturg läks uue omaniku kätte

PM Majandus
Facebook
Comments
Astri Grupi üks omanik Eve Toots Balti Jaama Turul.
Astri Grupi üks omanik Eve Toots Balti Jaama Turul. Foto: Mihkel Maripuu / Postimees

Balti Jaama Turu omanik Astri Grupp laiendab Tallinnas tegevust ning ostis Turukaubanduse Aktsiaseltsile kuuluva Keskturu kinnistu.

Kuni detailplaneeringu kehtestamiseni jätkab turu opereerimist senine omanik. Turu külastajate ja kauplejate jaoks ei muutu esialgu midagi ning turg jääb endiselt avatuks, teatas Astri Grupp.

Astri Grupi juhi Anne Alandi sõnul on veel liiga vara rääkida, mis tulevikus Keskturu kinnistul olema hakkab. «Me loome multifunktsionaalseid keskkondi, mis katavad ära väga laia sihtgrupi vajadused ning sarnased plaanid on meil ka Keskturu kinnistuga. Turg jääb kindlasti alles ning planeeringu käigus pannakse paika täpne turu kontseptsioon,» ütles Aland.

Astri Grupp on Eesti kapitalil põhinevate ettevõtete grupp, mis tegeleb peamiselt kaubanduskeskkondade arendamise ning üüri- ja haldamisteenuste osutamisega.

Astri Grupile kuuluvad Tallinnas Balti Jaama Turg ja DEPOO, Tartus Lõunakeskus, Pärnus Pärnu Keskus, Narvas Astri Keskus ja Fama Keskus. 

Omanikud on Väino Põllumäe, Eve Toots, Ülo Hage, Hannes Kirs, Oleg Uglov ning Toomas Hage pärijad: Pille Tükksammel ja tema lapsed ning Karin Hage ja Ilona Mening.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles